Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha komoly bajod van, miért...

Ha komoly bajod van, miért itt kérdezgetel? Miből gondolod, hogy itt megfelelő szakember fog tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Teljesen kiakadok olyan kérdésektől, amit az orvosnak kellene feltenni. No meg a fiataloknak elsősorban a szülővel kellene megbeszélnie, hogy milyen gondja van.

Az a szülő akinek már bevérzik a végbele, mert szorulásos a gyereke itt kérdezi, hogy mikor vigye a gyereket orvoshoz. Tényleg nem gondolkodik itt senki? csak valaki hátha ad valami tanácsot?



2012. szept. 5. 06:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Érthető a kérdésed 1 ik része..


Viszont én csak próbálok reménykedni ,h esetleg valaki tud majd valami +tanácsot adni...természetesen voltam már orvosnál is.....És fogok is menni..

1ként ez a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

2012. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is feltettem már ezt a kérdést magamban.

Az emberek olyan szinten ostobák, hogy fáj. Nem mellesleg, gondolkodni is elfelejtettek. Szégyen.


az egészségügyi kérdések az egyik oldal. A másik az, amikor a gugliból kb 3 mp alatt lenne kikereshető a dolog, de ő inkább itt teszi fel a kérdést, ami még időben is jóval több.

szánalmas, korcs világban élünk, nem tudom, hogy ezek az emberek mitől vannak még életben :(

2012. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Végre,ezt már én is sokszor meg akartam kérdezni. Vannak kérdések,amikre nyilván mi is tudunk értelmes választ adni,de van,hogy a sok idióta,buta ember kiveri nálam is a biztosítékot. Mert pl. álmatlanságra vagy hátfájásra az ember tud hétköznapi praktikát,de van olyan,amikor már a billentyűzettel verném anyuka fejét,mikor megkérdezi,hogy a másfél hónapos gyereknek 3 napja láza van,átmenjen vele az ügyeletre,vagy hagyja még szenvedni a kisbabát... idióták,komolyan mondom!
2012. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszerész vagyok és néhány kérdésre szoktam válaszolni, bár bizonyítani nyilván itt nem tudom hogy megvan a gyógyszerész diplomám. Minden esetre a súlyos betegségek/tünetek miatt itt érdeklődők engem is felháborítanak, és sajnos nem lehet kiszűrni ki a kompetens válaszoló és esetleg rossz tanácsot fogadnak meg...
2012. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

teljesne egyetértek veled, szerintem ez azért van mert picit lusták az emberek elmenni egyből az orvoshoz és azt hiszik hogy itt majd egy természetesebb megoldást találnak amivel otthon tudják magukat kezelni.

Én se értem az olyan kérdéseket amiben feltezsik hogy "baj hogy már a torkom is feldagadt és alig tudok levegőt venni? mit csináljak?" és az ehhez hasonló dolgok

ha érzem hogy nekem vmi komolyabb bajom van akkor először meg szoktam nézni a googlen hogy mik lehetnek az okok. esetleg megpróbálom azt a gyógymódot amit ott tanácsolnak, de ha nem látok változást akkor mindenféleképpen elmegyek orvoshoz.

2012. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én egy olyan országban élek ahol hiába mész orvoshoz ők majd csak akkor lépnek ha én magam is tudok már diagnosztizálni. Kérdést azért tettem itt fel mert a tüneteim nem igazán egyeznek azzal amit a neten találtam, hogy mi lehet. Lehet, hogy valami komoly a bajom, de pénz kellene, hogy rendes orvoshoz eljussak.
2012. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor nem itt kellene kérdezned, hanem van egy olyan szakorvos csoport, akik hozzáértőek. ORVOS VÁLASZOL


[link]


Ha valami bajom van, nem a szomszédot kérdezem meg, hanem azért van internetem,hogy az információt a megfelelő helyen szerzem be.


De még arra is lusták, hogy a googliba bóklásszanak. Pedig sok információt tudnának begyüjteni

2012. szept. 6. 06:44
 8/15 A kérdező kommentje:
At ostobaságnak csúcsa ha valaki ráolvasást kér, hogy meggyógyuljon :( Miért van a nyakadon a fejed? Ha csak a billentyűket kaparászod, attól nem fogsz meggyógyulni
2012. szept. 6. 06:46
 9/15 A kérdező kommentje:

Ha egy gyerek kérdezget itt, attól ledöbbenek. Úgy kérdezget itt, mint akinek se apja se anyja nincs. Miért kell lejáratni a szüleit, mintha vele senki nem törődne.

Már egyszer valakivel össze vesztem itt a miatt, hogy az illető azt írta, hogy micsoda szülők vannak, hogy ennyire nem törődnek a kamaszokkal. Pedig csak arról van szó, hogy otthon nem közli senkivel, hogy milyen gondja van.

2012. szept. 6. 07:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés! Sokan nem veszik tudomásul, hogy itt csak személyes tapasztalatokat lehet megosztani egymással, nem pedig megoldást találni egyéni problémákra, hiszen az, hogy valakinek ugyanazok a tünetei, mint másnak, nem biztos, hogy ugyanaz a baja is. Ráadásul több betegségnek lehetnek egyforma tünetei. Ezért kell minden esetben orvoshoz menni!!!
2012. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!