Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvási paralízisem volt? Vagy...

Alvási paralízisem volt? Vagy csak bekattantam?

Figyelt kérdés

Régen néhány éve, néhány alkalommal megtörtént, hogy éjjel felriadtam s izzadt állapotban rettegtem valamitől. Nem tudom mitől, de azt az igazi halálfélelmet éreztem.

Más nem volt, csak igazi rettegés, ilyenkor mindig kikeltem, ittam egy pohar vizet, s nagy nehezen visszaaludtam.


Tegnap éjjel mas volt. Felriadtam, ugyanaz az évekkel ezelőtti para, viszont semmit nem tudtam megmozdítani. Meg a lábujjaimat sem. Aztán éreztem, valaki figyel, majd az egyik fülemben mintha egy bogár motoszkált volna. Legbelül, még éreztem s hallottam is a pici labainak sercenő hangját... végül pedig mintha a nyakamon is mászott volna valami, szúrást éreztem, fájt nagyon, de nem tudtam moccanni sem... nehézlégzés nem volt, legalábbis nem súlyos.

Hirtelen maradt minden, igazából nem is értem, mert a következő pillanatban már ültem az ágyon... és kacagjatok, de kerestem vagy 20percet a bogarat...


Ez mi volt? Alvási paralízisem első felvonás, vagy kezdek becsavarodni? 25/f



2012. okt. 18. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fogsz becsavarodni, ez inkább alvási paralízis.
2012. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Lehetett alvásparalizis,de ez a bogármászós, szurkálós élmény nem jellemző.Az pedig nem alvási paralizis, hogy ok nélkül rettegve felriadsz.Most lehet, hogy hülyének leszek nézve...De ajánlom, olvasgass utána eltérítéses eseteknek, hátha találsz valami összefüggést.Én nem hiszek az "ufókban", de a te leírásod azokra az esetekre jobban emlékeztet, mint az egyszerű alvásparalizis élményekre.
2012. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Paralízis. Ennél cifrábbak is átéltem már, két éven át szinte minden este. A kimerültség és a nagy stressz okozta. Ha megnyugszol, rendbe rakod az életed, elmúlik, ne parázz. Ez csak félelmetes, de nem veszélyes.
2012. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmüen alvásparalízis. Bármit belehet ilyenkor hallucinálni, akár azt is, hogy bogár mászik a füledben... szóval ne hallgass a második válaszolóhoz hasonló zakkantakra :)


A hallucinációk lehetnek képi, hangi vagy akár érzési dolgok is, szóval minden megeshet.

2012. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!