Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem bekattantam, elvileg...

Szerintem bekattantam, elvileg a stressztől rossz az emésztésem, a barátaimmal is furán viselkedem sokszor, mit csináljak?

Figyelt kérdés

már nem olyan jó velük mint eddig, suliba meg plána, kicsit olyan erőltetettnek tartom a suliba járást, majd hogy nem nincs miért bemenni, zavarba jövök ha vki rámköszön, ha vki nagyon magabiztos és beszélgetni akar velem akkor én inkább lerázom, mert érzem hogy vmiben jobb nálam


a 18 életévem alatt egyszer sem siekrült megtapasztalnom az igazi önbizalmat, mindig cask ilyen átmeneti rövid időszakok voltak, de ált borzalmasan alacsony , többnyire sikerül egy kis színészkedéssel lepleznem ,de belül nagyon szr


nyáron egész normális ember voltam, de most annyi dolog összejött, kezdjük ott hogy ,nem akartam becsajozni mióta elkezdődött a suli mert nehogy kiderüljön hogy milyen gáz vagyok belül, aztán jött a téliidőszakba a pattanások, plusz rá erre az egyre szarabb állapotban lévő gyomrom(már 2 éve váltakozik,nyáron jó volt) , vesebajok is már fél éve, most is szedek rá gyógyszert..


persze vannak jó dolgok is azóta, de mintha eltörpülnének ezek a hónapok óta állandó stresszben tartó szaresemények miatt..


18f


2012. febr. 5. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

1, fogadd el magad, és szarj rá mások véleményére.

2, étrendi változás és gyógyteák

2012. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!