Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van rám hatással a...

Ani7999 kérdése:

Miért van rám hatással a korona és a homlok csakra színe?

Figyelt kérdés

Olyan fura jó értelemben vett érzés jár át ha ezeket a színeket nézem.Olyan spirituális,megmagyarázhatatlan...És szeretnék ilyen színű tárgyakat is a szobámba.

Talán még a torok csakra is ide tartozik,egy kicsit,míg a többi színnel úgy érzem el vagyok telve.



2012. okt. 28. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hívják kedvenc színnek.
2012. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ,de tévedsz mert nekem a szürke és a lila a kedvenc színem.

Valaki aki jártas a témában tud nekem érdemben segíteni?

2012. okt. 28. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha csukott szemmel fordulsz a Nap felé, látni fogod azt a színt, amelyik csakrád éppen töltődik. Alulról indul fölfelé, előfordulhat, hogy ibolyaszínt vagy fehéret fogsz látni :)


Nekem gyakoribb a narancs, de volt már zöld is :)

2012. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először is ezt a csakra marhaságot felejtsd és ne képzelj bele semmit abba, ha a látásodnak kellemesebb egy szín.


Semmiféle spirituális nincs a test-közép energia meglétében, s azok a csakráknak nevezett érzetek először is sokkal több ilyen pontban léteznek végig középen a test-összeforrt, bezárt" elején, mint a hinduk marhaságai


Keresd meg egy kínai akupunktúra ilyen jellegű rajzát és azon megláthatod a testközépen végig húzódó energetikai vonalat és azon a sok pontot-- AZ AZ IGAZ! NEM PEDIG A HINDU.


szóval ne képzelődj minden butaságot.

2012. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondja, kedves Mami? :) Miért vagy meggyőződve arról, hogy a világ csak úgy lehet kerek, ahogy te látod? :)
2012. okt. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért írtam hogy semmiköze a csakráknak a színekhez? Mert a színvilágunk a személyiségünket a lelkiségünket és a látásunk minőségét fejezi ki.


Jól tudom, hogy a hindu csakrákat különböző színnel jelölik, de annak semmiköze nincs a színérzékelésünkhöz, és a színek kedveléséhez.


A másik a hindu csakráknak semmi spirituális, megmagyarázhatatlan oldala nincs.Még akkor se ha olykor a hinduizmus is beleteszi a maga misztifikálását.


Honnan származik a csakra fogalom?-- Ez a testközepén végig húzódó és testközepet elöl összezáró energia szál. Amelyen nagyon sok pont van sokkal több mint a hindu kuruzsló talált. A valódi energia szál meglétét és annak pontjait a kínai orvos írta le és vezette be a gyógyításba, és nem csak azt a testközépen végig húzódót hanem sokkal többet és rajta sokkal több akupunktúrás pontot.


mi ezeknek a talált csak kevés csakra és akup.-pontoknak? hogy onnan egy test-energia csatorna vezet le a testbe szervekhez idegekhez. Amelyeken keresztül visszahatni tudunk a testre és gyógyítani befolyásolni a működését.


A hinduk csakrának nevezték az ilyen általuk csak kvés test-pontokat és akkoraként majd nem mint a tenyér -valójában saját tenyerüket érezték és alatta csak kicsi a pont.Mivel a gondolatoktól erősebb a homlok energetikailag igy a közepére fantáziáltak egyet aztán a pajzsmirigy, illetve a gége erős töltése miatt torokcsakrát, mivel a szivet dobbanni érezték a sziv csakrát lejjebb a durva töltésű emésztő szervek, majd a nemi szervek erősebb töltése miatt a alsó régi csakráit.


De se a hindu csakrákba se a kínaiban semmi spirituális marhaság nincs.


A testünk energiáknak köszönhetően él, mozog lát és hall és gondolkodik nem pedig valamiféle kőkorszaki csakra- spirittől....


az viszont igaz, hogy a színek visszahatnak Kérdező a hangulatodra, a szellemi fejlődésedre és még az egészségedre is a kisugárzásukkal.


A sötétkék pél. nem egészséges lakásban, főleg nem szobákban-- annál jobb halovány szín a sárga a zöld, a hálószobába lehet melegebb piros, bordó felé haladó árnyalat. a Fürdőszoba akkor kellemes ha a vízhez érzetéhez közelit-- halovány kék vagy zöld.


A kínaiknak jó érzékük és régóta kialakult lakáskultúrájuk volt egészség és élet szempontjából volt a szinek és betájolás a bútorok vagy tárgyak elhelyezését tekintve. De azért azt tartom a leghelyesebbnek ha megtanulod önmagad megismerni és a színeket, megfigyelni melyik milyen hatással van rád és amilyen színek mellett vagy átrendezés mellett a legnyugodtabb vagy azt választanod és azokat váltogatni.


S ebben semmi megmagyarázhatatlan nincs csak is TE MAGAD, A TE VÁGYAD, HANGULATOD, INTELLIGENCIÁD!

2012. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mami az a véleményem hogy a te válaszaid szinte kivétel nélkül mind hiteltelenek.Ezt már ideje volt valakinek közölnie veled.Sajnálom.
2012. nov. 1. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor édes fiam hidd el a sok marhaságot és képzelj be magadnak egy hindu féltéglát hátha a fejedre esik egyszer és megbuggyansz- sok sikert!
2012. nov. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves mami én nem sértegettelek téged az előbb csak el mondtam a véleményem,te pedig egy óvodás szintű lebecsmérelő mondattal reagáltál,amivel szintén minősítetted magad itt mindenkinek.
2012. nov. 3. 00:10
 10/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm a jókívánságaidat nagyon kedves vagy.
2012. nov. 3. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!