Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnák hatást gyakoroln...

Hogyan tudnák hatást gyakorolni a homlok csakrámra, hogy kinyíljon a 3. szemem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Baltával asszem egy gyors és éles fájdalom közepette fog kinyílni!!!!
2011. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nézd meg a Town Creek című filmet, az megválaszolja a kérdésed:)
2011. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy? Ezt meditacioval tudod fejleszteni, tehat nem biztos, hogy "kinyillik" pl.

Csakrakrol beszelunk, tehat te meg fejletlen vagy ahhoz, hogy ezt a csakrat megnyisd, igy kezd az alapoktol a tanulast, a meditaciot!

2011. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=rYAbXnejYPo

Amúgy meg meditációval.

2011. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%

IstenemXDDDDDDDDD SzakadoookxDDDDDd OMG!!!!! 3.szem hooogyne már mit nem találtok még ki idióták??xDDDD

Ez az oldal komolyan mondom simán elmegy vicc oldalnak, Reptoidok, varázslás, csakrák, meg 3.szem...xDDDDD Hát ez kegyetlen.. hogy tépne meg a déli szél.... elfognak égetni máglyán! jááááááááááááxDDDD

2011. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A tobozmirigyed nem tudod kinyitni, csak nedvtermelésre kényszeríteni (nagyon) mély meditációval. Amitől lehet haluznál is.


Másik opció, hogy ez a kapocs a túlvilággal, ha az nem létezik, akkor a nooszférával a földet körülvevő kollektív tudatmezővel.


Ahány ember, annyi elmélet, én nem játszanék ilyenekkel, bármi az igazság.

2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3. szem létezik, de én sem játszanék vele :|
2011. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De mért hívják szemnek a MIRIGYET azt sosem értettem, oké, lehet, hogy sok mindent tudtak a régiek(ellenben NEM értették meg, a mai ember meg csak ÉRTENI akar), de nagyon primitívek voltak más tereken.


Megnéztem az egyik belinkelt videót, nem tudom, hogy hozták össze a dolgot a nagy 'agyak' a tudatos álmodással! Én is elvagyok vele több-(inkább)kevesebb sikerrel és nem kell hozzá meditálnom, stb.

Nem is tudom, hogy kell meditálni, az agykontroll meg mese, bármennyire fáj is.

2011. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát a nagy agynak semmi köze sincs a tudatos álmodással :D Meg meditálni sem kell, ez köztudott :) Agykontroll meg pláne, hogy nem kell :) Egy egyszerű C.A.T technika megteszi :D
2011. nov. 26. 20:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Először is a indiai csakra az 1/10 -e a valóságnak ami az igazságot illeti. A majdnem teljes igazságot a kinai akupunktúra tartalmazza.


A hinduizmus 3. szem gondolata, csak egy érzetre született de nem igaz.


A homlok lebenyi rész igaz az egész homlok fel a fejtető egyharmad részéig. A homlok lebenyed felelős azért hogy logikusan gondolkodsz, hogy eligazodni tudsz a világban és a agyad memória raktárában.


Ne a 3. szemedet akard kinyitni hanem mindkét szemedet és lásd meg az életek közötti összefüggéseket. összefüggéseket

2011. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!