Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvajáró vagyok?

Alvajáró vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég történt hogy tesóm nagyon sokáig gépezett és én már rég lefeküdtem aludni.A tesóm azt mondta hogy egyszercsak kipattantam az ágyból és azt mondtam hogy de jó neked te már megint gépezel!És elmentem a WC-re és aludtam tovább.Ez többször is megtörténik velem és egyátalán nem emlékszek rá.Alvajáró vagyok?
2012. okt. 29. 04:48
 1/9 anonim ***** válasza:
néha én is szoktam
2012. okt. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
átlantiszi fényjáró vagy inkább
2012. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán csak nem emlékszel rá, mert fáradt voltál.
2012. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
ez nem alvajárás, csak részleges felébredés- attól gyengébb az emlékezés.
2012. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A WC-n aludtál tovább?
2012. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem a WCn aludtam tovább!Lehet hogy az órát is én kapcsolom le?
2012. nov. 1. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Különös az alvajárás.- Amikor kis gyerek voltam a háború után Pesten a lakások-házak zömmel poloskások voltak. Amikor szüleim beköltöztek egy ideig ott aludtak, miközben felújították a lakást, aztán bebútorozták. aztán vittek oda engem is. Soha egyetlen poloskának meglétét nem vették észre.


Viszont engem ezek a vérszívók bárhol leültem vagy aludtam megkerestek, és reggelre az egész testem televolt piros gyulladt fájó hólyaggal-- szinte féltem már lefeküdni is. Szüleim vérét vagy a szomszédokat nem csípték ezek a dögök.


egy nagyon szép heverőt kaptam és kisméretű bútorokat a szobámba. Aztán a félelem alvajárást váltott ki nálam.

Felkeltem, kimentem a konyhába, majd a bejárati ajtót kinyitottam és kint a gangon lefeküdtem a kövezetre.

Ha a szüleim nem olvasnak olyan későig akkor észre se vették volna, hogy télvíz idején kimentem és bizony ott fagyhattam volna meg.


Először kiderült hogy minden kis bútorom ellepték a rovarok azokat elégették. HElyette vaságyat kaptam amit naponta égettek, ne legyen rajta rovar sehol. A vaságyhoz ahol leléptem egy lavor vizet tettek, hogy belelépjek ha alva-járni kezdenék és felébredjek.


S valóban igy az alvajárás megszüntethető volt-- persze attól még mind addig ismétlődött, csak vízbe lépve felébredtem, - amíg ezeket a dög vérszívókat ki nem ciánozták az egész 3 emeletes sok lakásos házból.

2012. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez nem alvajárás,simán nem emlékszel rá.


bezzeg amit tesóm művel,na az alvajárás :D


stégen voltunk horgász,éjjel felkelt,kiment a kisházból,elengedte az összes addig kifogott hala és visszafeküdt aludni :D

2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem meg alvajáró vagy! Én is néha az vagyok :pl elaludtam az én szobámban aztán felkeltem és átvittem a paplanomat anyukámhoz és azt -mondtam ezt hova tegyem fel? reggel nem emlé...semmire ezt anya mesélte nekem!
2012. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!