Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sz. Senkit nem akarok meggyőzn...

Sz. Senkit nem akarok meggyőzni semmiről s tiszteletben tartom mindenki véleményét. A helyzet az, hogy van egy kép az emlékeimben a születésem előtti időről lélekállapotban. BIZTOS vagyok a kép valódiságában. Van valakinek hasonló "élménye"?

Figyelt kérdés

A képet még kicsi koromban lerajzoltam nem látta senki de most ez segít emlékezni.

-Tudom az első kérdésetek lenne mi volt az, de nem ez a lényeg és befolyásolná a válaszokat.



2012. nov. 2. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Most is lélkállípotba vagy csak a koponyádban van a lélek. Az ritka hogy valaki éber állapotban emlékezzen rá ,még arra se nagyon emlékszünk hogy amikor kis bébik voltunk,vagyis már testben volt a lelkünk.
2012. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak emlékeim babakoromból is. Igaz csak 1-2. Nem tudom kérdező én hiszek az ilyesmiben, szóval akár azt is el tudom képzelni, hogy valóban van emléked születésed előttről. Azért kíváncsi lennék a rajzodra :)
2012. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg csak photoshopoltad.
2012. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Én arra se emlékszem, hogy mit ettem ebédre, nemám arra, hogy mi volt a születésem előtt :DD
2012. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is két képem van a születésem előttről, nem kell elhinni, de ez teljesen komoly. Az egyik egy fehér hajú nő, a másik pedig egy jégkocka. Neked micsoda kérdező?
2012. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Michael Newton: Lelkünk titkai 1-2-3. olvasd el, segíteni fog.
2012. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2012. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szintén a Lelkünk útját javaslom.

Nekem két olyan esemény is volt az életemben, amikor biztos voltam benne, hogy adott esemény már megtörtént egyszer, méghozzá pont ugyanúgy, de gyakorlatilag nem történhetett meg korábban. Erre van egy magyarázat a fenti könyvben.

pl. az egyik: kimentem az új biciklimmel (az első saját kétkerekümmel) az első körre az utcába, és láttam egy lányt, aki a libákat ettette X. bácsi szembeszomszéd háza előtt. Leálltam segíteni neki, így ismerkedtünk meg. Anya lement megkérdezni az ő anyukáját, hogy átmehetek-e hozzájuk játszani (kb 6-7 éves lehettem akkoriban). Azzal a lánnyal a mai napig a legjobb baránők vagyunk. Erre a megismerkedésre úgy emlékeztem akkoriban vissza, hogy már megtörtént egyszer és pont így, és mi most másodszor ismerkedtünk meg. De ez lehetetlen, hisz azt a nagyon vágyott biciklit akkor vittem ki *először*.

25N

2012. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Könyveket elolvasom,videót már régebben megnéztem...

2012. nov. 4. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!