Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4.8 m/ml -es spermaszámmal...

4.8 m/ml -es spermaszámmal már csak a lombikra lesz esélyünk, vagy van akinél hasonló volt a helyzet, és meg tudták annyira növelni, hogy természetes úton is sikerült?

Figyelt kérdés

Az összetétel szerencsére jó. Találtak benne bacit, úgyhogy ki kell deríteni hogy mi az, kezelni, közben megy a hormonlabor, és bő egy hónap múlva amikor annak eredménye van, újabb kontroll. Azt mondta a doki, addig nem mond semmit, de azon leszünk, hogy növeljük.

Egy éve, amikor elkezdték vizsgálni, még 21 m/ml volt, akkor Proviront kapott. Másik orvostól....

Attól romlott le ennyire (egy nagyon átmeneti növekedést követve) -gondolom.

Esetleg van esély így is? Végülis egynek kéne odaérni....



2012. szept. 7. 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ennyivel lombikot javasoltak. Átlagosan 5 millió, de volt már 2 és 13 is.
2012. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És semmi esély az inszemre? Annyira durva... Én azt hittem, majd lesz pár inszem (persze először az hittem hogy az első hónapban terhes maradok...), 4-6, és ha azok sem sikerülnek, akkor lombik....

Rájöttetek hogy mitől volt jobb, és mitől rosszabb?

2012. szept. 7. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 5 millió volt, rögtön lombikra küldtek minket! Az inszem sajna szóba sem kerülhetett!
2012. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, 1o millió alatt nem érdemes inszemet csinálni. Nekünk változó spermakép a diagnózis, nem szedett a párom semmit. Első voltam.
2012. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És azóta vannak babák? Eléggé elkeseredtem, én azt hittem kap egy csodagyógyszert, és minden rendben lesz....... Amikor a másik orvoshoz mentünk még annó, 22 m/ml volt:( Ennyivel indultunk.

Itt meg szóba került hogy megnézzük, magától változik-e. Hát, eddig változott... A provi felvitte 64 m/ml-re, és most itt tartunk. 4.8 m/ml. Kicsit meg vagyunk ilyedve...

2012. szept. 8. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, azóta lombikkal lett egy babánk. Nekünk is volt, amikor 26m/ml volr egyszer, akkor megpróbálkoztunk egy inszemmel, de mire az inszem jött, megint 5m lett, persze nem sikerült. Sztem ha tutira akartok menni, vágjatok bele a lombikba.
2012. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, van időnk eldönteni... először megjön a baci eredmény, majd gyógyszer. A hormonlabor egy hónap minimum. Utánna kontroll. Aztán vagy gyógyszer 3 hónapig, vagy várunk 3 hónapot.... És akkor dől el, addig nem ajánl semmit a doki, várjuk meg mi lesz címmel. Köszönöm! És nagyon -nagyon gratulálok!!!!:)
2012. szept. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!