Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is volt hasonló helyzet...

Másnál is volt hasonló helyzet szobatisztaság ügyben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam 2,5 éves múlt. 2 hónapja levettük a pelenkát. Eleinte nem is volt gond. Szólt,kakilt pisilt. (Alvásnál még kell mert sokat iszik.)kb 1 hónapja csak a kakilásnál szól az oké. De ha pisilni kell nem szól. Vagy nem pisil egész de,du-án csak ha én elviszem. Vagy bepisil. Ha én elviszem pisilni akkor rengeteget pisil. De akkor ő miért nem szól?
2012. szept. 21. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2,5 éves, ő is ezt csinálja. Én meg viszem pisilni pár óránként. Ez van, nem lehet mindent azonnal. :)
2012. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia...mi is a nyáron szoktunk le a pelusról.Ugyanez a szitu...csak fordítva...Sokat kellett mosnom ezért én nem várom,h szóljon...elviszem a bilire vagy wc-re-melyikre akar.Tényleg nem megy minden olyan gyorsan... :) türelem... nekem is ezt tanácsolták :) lassan kezd szólni,ha kell,persze van,h későn...de megdícsérem :)
2012. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!