Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt olvastam itt a forumon...

Azt olvastam itt a forumon hogy állitólag a halál után újra találkozhatunk a hallot szereteinkel és mivan ha nem rokon sőt szinte nem is ismerjük azzal a személyel már soha nem találkozhatunk ha az életbe nemvolt lehetöségünk megismerni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, lehet-e a túlvilágon ismerkedni? :D

Gondolom lehet, ott azzal találkozol, akivel akarsz.

2012. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szted hány halott írkál ide, aki megtudja mondani? Majd idővel megtudod.
2012. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Viccelsz?hogy a viharba ne lenne ilyesmi minden páros héten kedd csütörtök 15-17 ig ill páratlan heteken hétfö szerda péntek 11-töl 19-ig van teázgatás,vakrandi,bridzsklubb ilyesmi.Figyelj a halál után bomás van semmi más,ha mégi lenne valami tali iszi táncika akkor akit fejjel elöre bevágtak a kremaoriúmba és sz@rrá égtték nos az benézte
2012. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:
100%

"Azt olvastam itt a forumon hogy állitólag a halál után újra találkozhatunk a hallot szereteinkel és mivan ha nem rokon"


Elsősorban azokkal, akik lelkileg közel álltak hozzád. Nem a családfáddal 150 évre visszamenőleg, mert nyilván sok olyan vér szerinti rokonod van, akikkel soha nem találkoz(hat)tál, és ezért kapcsolatod sem volt velük.


Ha jól értem, akkor erre irányul a kérdésed. Az ún. szellemvilágban a vér szerinti rokonságnak nagyon csekély a jelentősége, mivel az csak a fizikai életben számít. Olyan is előfordul, hogy lélektársak egyik életükben közeli jóbarátok, másikban testvérek vagy más családtagok.

A lelki értékek megmaradnak, a genetikai jellemzők a fizikai testtel együtt az enyészetté válnak.

2012. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 isten halála válasza:
beszélj kántorné orosz máriával ő a szellem hívő
2018. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!