Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezósok! Mivel fogjátok magyará...

Ezósok! Mivel fogjátok magyarázni, ha december 21-én nem fog semmi se történni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha vége a világnak,minek magyarázni, és kinek?

Én már megéltem legalább 8-10 jósolt világvégét. Már az elsőt sem hittem el.

2012. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Antimod ***** válasza:

Kik azok az "ezósok"?

Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani az, aki az általa várva várt felemelkedést hirdeti (valószínűleg azt, hogy elkezdődött, csak még nem lehet észrevenni), de az sokkal jobban érdekelne, mire alapozza azt, hogy december 21-én bármi rendkívüli történik majd globális szinten.

2012. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Amivel az előző kb. 500 világvégét, ami szintén nem jött be.

Régebben nagyjából 4 évente volt egy világvége (1000 környékén több is) - manapság évente van kettő-három.


Idáig még egyik se nagyon jött be.

2012. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
97%

Figyeld meg, hogy ilyesmiket fogunk hallani:


"Á, de sötétek vagytok... A világvégét nem úgy kell elképzelni, hogy jön egy meteor és elpusztítja a földet, vagy mindannyian felemelkedünk. Nem, dehogy, ez primitív gondolkodás, félreértelmezés. A világvége itt van bennünk, a lelkünkben. A széthúzás, elidegenedés és a társadalom széthullása már rég megkezdődött, de csak most vált visszafordíthatatlanná. A világvége most kezdődött el, de ezt az átlag halandó nem láthatja."


Fogadok bármiben, hogy ehhez hasonló kamuzással fogják elodázni a szánalmas blamázst, amit a decemberi időpont eseménytelen unalmassága jelent majd.

2012. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dalek Traak ***** válasza:
100%

Valami biztos fog történni, a valami pedig nem semmi, tehát nem kell magyarázkodniuk. Ez a valami pedig nem egy szokványos dolog lesz.

És továbbra is várom a kérdéseiteket. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3628475..

2012. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
De már ott látszik, hogy hülyeség, hogyha teszemfel, világvége van,,, jó,,, de akkor mondjuk az a meteorid, ami becsapódik, honnan tudja, hogy pont december 21. van, és be kell csapódnia??Ha egy kicsit gondolkodtok, ez hülyeség, már a kezdetén ....
2012. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!