Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes történet. Volt valakin...

Érdekes történet. Volt valakinek hasonlóval dolga?

Figyelt kérdés

Mindszentek előtti napon otthon voltam édesanyámmal és az öcsémmel. Édesanyám mindenhol kereste a szemüvegét, fogalma sem volt hova tette. Átkutatta az egész házat, én 2x is megnéztem mindenhol(még eszembe is jutott, hogy jól megnézek mindent, mert már történt velem olyan, hogy kerestem valamit ami amúgy ott volt az orrom előtt). Feladtuk a keresést, gondolta biztosan nagymamámnál hagyta. Nyugodtan leültem ebédelni, egyszer csak anya kérdezte, hogy mikor találtam meg a szemüvegét. Ránéztem és ott volt az orrom előtt, az asztal közepén a szemüvege, feltűnő narancssárga tokban. Nem sok minden volt akkor az asztalon, biztosan észrevettem volna. Mondtam neki, hogy biztosan te tetted oda...de ő se volt és én se tettem.

Történt már veletek hasonló?


2012. nov. 12. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és semmi köze az ezotériához.
2012. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég sokszor volt már ilyen velem. Nincs ebben semmi furcsa.
2012. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem meglepő történet.
2012. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ám mindenbe ezoterikus és spirituális magyarázatot belátni
2012. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsizsik666 ***** válasza:

Nem vettétek be a Cavintont!

Légyszives pótoljátok az elmaradást, és utána kérdezz!

Köszike:)

2012. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló. Egy 1000ft-ost letettem az asztalra azon kívül más semmi nem volt ott. Beszélgettünk a párommal és amikor újra oda néztem már nem volt ott.Mindenhol át kutattuk,hogy nem e eset le,de sehol sem találtuk.Utána már nem is foglalkoztunk vele beszélgettünk tovább és amikor újra rá néztünk az asztalra ott volt az orrunk előtt.Hát ennek a magyarázatára én is kíváncsi lennék
2012. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen velem, nem is egyszer, és én sem tudom a magyarázatát.

Nem kell Cavinton, mert fiatal vagyok, és a barátom is, de jót röhögtem ezen a Cavintonos dolgon, mert nagynéném jött mindig ezzel régen, amikor hülye volt, hogy "Ez azért van, mert elfelejtettem bevenni a Cavintont", az egész család meg rajta röhögött ilyenkor.


Szóval, volt ilyen!

A magyarázatát én sem tudom.

2012. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű, "nem láttad" vagyis nem fogtad fel, hogy a szemüveg az asztalon van. Mivel a szemeddel látsz, de az agyad dolgozza fel a képet. Amiért kerested a tárgyat, sorozatosan át-át siklottál felette, az agyadban az a kép játszódott le, hogy biztos máshol van, nem itt, hanem ott, stb, ezért nem fogtad fel, hogy a szemüveg az asztalon van.

A szemed láthatta, csak az agyad nem. Lehet hülyén hangzik ez a "megmagyarázás" de nyugodtan nézz utána a szem és az agy kapcsolatának.

2012. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!