Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok olyant igaz története...

Tudnátok olyant igaz történeteket írni, ami veletek vagy ismerőseitekkel történtek?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre gondolok, amik nem hétköznapiak és lehet olyan is, amitől fel áll az ember hátán a szőr! Lehetnek benne szellemek, átkok, megérzések, álmok stb.. Előre is köszönöm!

2012. júl. 22. 22:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
23%

Ez pár héttel ezelőtt történt..

Lementem a Pistivel a közértbe és leesett az állam...

VALAKI MEGNYERTE AZ ÖTÖSLOTTÓT!

2012. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:

De SZIGORÚAN csak igazak lehetnek!!!

Aki mesélni kezd, annak utána járunk! :-D

2012. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Papla válasza:
hétfő volt amikor mentem haza az állomásról.. jött mögöttem egy kutya, végig követett.. 5km-en átt amíg hazaértem. az ijesztett meg legjobban hogy sárgás volt a szeme. de nem reagáltam túl, mert tudom hogy az állatoknak tükröződik a fény róla és ezért nem is féltem. de amikor az elkövetkező 1 héten átt mindig ott volt a ház előtt és követett bármerre mentem már elkezdtem félni. szerdán meg befogadtuk.
2012. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kaptam ajándékba 1éve egy gyeryát,ami a boldogságot szimbolizálja.Tegnap eszembe jutott,és meggyújtottam.Erre este tök véletlenül találkoztam valakivel,akihez hihetetlenül elkezdtem vonzódni,történt 1-2kisebb dolog:) Ebben csak az a poén,hogy egy férfira se tudok ránézni egy ideje,mert nemrég volt a szakításom,tehát meg vagyok döbbenve saját magamon.
2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Antimod ***** válasza:

Anyámmal történt majdnem húsz éve. Erősen pénzszűkében voltak, és napi bevásárlásra mentek a városba. Miközben bolyongtak az épületben, egy magyar hangot hallott, aki azt mondta neki, aznap találni fog valamit (külföldön történt az eset). De nem talált semmit, amíg ott voltak.

Este azonban viszont vissza kellett menniük, mert valami fontosat elfelejtettek megvenni. Szakadt az eső, és mikor kiszálltak a parkolóban, újra szólt a hang, hogy ott van az a dolog a mellettük álló kocsi alatt. Anyám letérdelt, benézett, és tényleg ott volt egy tömött pénztárca: tele volt hitel- és bankkártyákkal, meg mindenféle kedvezményt biztosító tagsági igazolvánnyal. Végül másnap leadta az egészet az ottani rendőrségen.

Máig nem tudja mire vélni a dolgot, nem tudja, "ki szólt hozzá", és se azelőtt, se azóta nem történt vele ilyen.

2012. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antimod ***** válasza:

A másik:

Nagymamám sógornője azt álmodta a saját lányáról, hogy fekszik egy tó partján, és belelóg a haja a vízbe. Azt is mondta nagymamámnak, hogy rendkívül rossz előérzete van. Néhány óra múlva kiderült, hogy a szóban forgó lány a kedvesével együtt szén-monoxid mérgezést kapott egy hétvégi villában, és mindketten meghaltak reggelre. :(

2012. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
#3: nem lehet, hogy sirius black volt az? :D
2012. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon tetszettek! Ilyenekre gondoltam! :) Még a viccesek (komolytalanok)is. Ha tudtok még ilyeneket, nyugodtan írjatok! :)
2012. júl. 24. 09:02
 9/13 anonim ***** válasza:
na ez egy igaz történet : ne tudom hogy is volt de abban a házban ahol mi lakunk (tatabányán) a teraszunkon halt meg 1 ember egyszer szilveszterkor ki mentem a teraszra tűzi játékot nézni nagyon féltem de ekor a falon valami árnyék ládtcot ara gondol tam az én árnyékom denem az volt mert felemeltem a kezemet de az árnyíék ugyan úgy maradet meg amikor a szobámban aludtam mindig rémálmom volt ezért anyumnál alszom de pénteken mindig nagyon félek mer amikor a szobámban aludtam péntek volt és nagyon féltem át mentem anyum szobájába de nem mertem felketlteni és kinésztem az ablakon látam 1 fekete alakot asztán oda áltam és akor az ablak fénye valami relytélyes alakot hozot be nem mertem megmozdulni már enyhén sírtam amikor anya megengete hogy ott aludjak és késöb ugy negyed ével késöb gépesztem a szobámban és akor mert a hátam mögöt tükör van a gép kikapcsolódot magátol és 1 olyan alakotlaátam bene mint samara morgan és régemben anyu szobájában este élfélkor meg szólalt a rádió és imátság ment rajta és most párhete hogy anyum kikésért a wc re és akor bementünk a szobámba és bekapcsolt a gép amit már 1 éve nem kapcsoltam be ezen kívül anya ment 2 éve vécéni és egymés után három kopogás kinyitota az ajtot mindenki aludt és 2 ével késöb anya elrejtete előlem a régi ruháimat az ágyalá elment a spárba nem volt ithon senki de amikor visza jöt a ruha a szenyes kosáron volt és pár hete megint amikor aludtam a falbol három kopogás ugye a legjobb ?
2012. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
privátban maly még szívesen küldök ijeneket csak maly írj rám priviben és szolj :D
2012. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!