Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Démonidézésről szeretnék...

Démonidézésről szeretnék érdeklődni. Valaki valamit?

Figyelt kérdés
Menete, esetleg konkrét feljegyzések érdekelnének

2012. nov. 21. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

- Démon.

- ...

- Dééééémoooon!

- ...

- Déémon, gyere!

- ...

- Démon, gyere megidézlek, démon gyere, gyereeeee, démooooon!

- KUSSMÁ!

2012. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Figyi már csillagvorág elmesélek valamit ne vagyok egy kedves ember,sem barátságos ,ezen felül hogy kompenzáljam a szociális és társasági életem korlátait 95kg vagyok alkalmanként brutális ezeket alapgondolatként fontos tudnod hogy én mint forrás milyen jellem lehetek.na a seregben egy gyerek "szellemet"idézet,asztalnál ültünk fogtuk egymás kezét ezzel egyfajt kört alkotva,kérdésekre válaszként koppant az asztal azt hiszem 1 koppanás az igen 2 a nem vagy forditva..a lényeg az hogy az egyik srác azt mondta hideg keteket érez a vállán késöbb atorkán érezte a szorittást,megszakitotta a kört mert fulladt,2,nappal késöbb fejbelötte magát egy örtoronyban,ez kb 20 éves story..a mai nap nem tudni miért tette...hagyad a démonokat a p.csába..ok?nemnagyon hiszek ilyen fix fax dolgokban mikulás jézuska,koboldok elfek stb de a szellemekkel hát nem tudom...
2012. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Zsizsik666 ***** válasza:
59%

1. vegyél egy csomag Pampers pelust, vegyél fel egyet a többit vidd magaddal a temetőbe.

2. a hullaház elé rajzolj egy kék háromszöget.

3. minden sarkánál vakard meg a fejed 3X és képzeld magad egy majomnak

4. Idézd a démont a 3szög közepében az : "Ia, Ia Cthulhu Zigzag, Ia, Ia Zi Kutulu!" szöveggel, még meg nem jelenik

5. most kicsrélheted a pelenkát

6. ereszkedj négykézlábra, pucsíts, képzeld magad kutyának

7. négykézláb mássz ki a 3 szögből, így a démon azt fogja hinni, totál hülye vagy és nem fog bántani

8. egyébként is az vagy, úgyhogy a 6. -7. lépést ki is hagyhatod

2012. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
várj lemaradt amikor a szellemidézéses buli volt elötte a gyerek aki vezényelte azt mondt hogy 2 dolgot nem szabad almára,és kutyár gondolni,ill megszakittani a kört..na az lötte fejbe magát aki meszakitotta..
2012. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Zsizsik666 ***** válasza:
2: ha még asztalt táncoltatni sem tudtok, nem tudom minek kezdtetek hozzá, de hát igen, minden okkult praktikába bele lehet zavarodni. Előbb meg kell nézni, hogy valaki ép elméjű, s aztán lehet még meditálgatnia is, nemhogy ilyeneket!
2012. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
seregben unatkoztunk:)nagy poénra vette mindenki,látod mi lett?már ha összefügg a 2 dolog asztaltáncoltatás,azt sem tudtam hogy van neve...
2012. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

gondolj olyan dolgokra amik dühítenek!

Haragot, bosszúvágyat,keltenek benned.

Idézz fel olyan eseményeket, amik fájó pontok voltak az életedben.

Minél nagyobb a düh,harag bosszúvágy,annál erősebb az akaratod így nagy eséllyel vonzod be ahogy te nevezed:"démonokat"...

a hely,idő az mindegy csak hívd kérd, hogy segítsenek...

Ha segítséget kérsz biztos lehetsz benne,hogy valamilyen számodra kedvező formában meg is fogod azt kapni...

De figyelmeztetlek!!!!!!

semmi sincs ingyen...ezt tapasztalod gondolom a minden napokban is... valamit valamiért!!!!!

Ha segítséget kérsz megkapod de akkor jusson eszedbe amit írtam, akkor is mikor többszörösen szenvedsz majd meg azért amit kértél...

Hidd el nem jó üzlet a "démonidézés"...

de poénkodni sem érdemes ezzel az biztos...

további szép napot mindenkinek....

2012. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Zsizsik666 ***** válasza:
6. hát pedig nem poén, mert a tudattalan világra is hatnak az okkult praktikák, ez a fő veszélyük, s ha ott nincs minden rendben, a felszínre törnek. Szóval nem a szellem miatt lehetett, de azért még veszélyes. Soha többé inkább ne csináljátok. Én már rengetegszter benne vezettem ilyen szeánszokat, de senkinek nem lett sermmi baja. Olyan ez, mint egy trip, tudni kell irányítani valakinek, megynugtatni a többieket, stb. :)
2012. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
mindenesetre a 2-es válaszoló bemutatkozása (önjellemzése) 10 pontos :)
2012. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan idézzen mindenki szellemet, meg démont, nem lesz semmi, csak néhány idióta képzeli be magának ezeket.
2012. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!