Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ismer gyakorlati...

Valaki ismer gyakorlati módszert a halogatás ellen? Nagyon rossz szokásom ez nekem, és szerintem még sokaknak. Az önbizalomhiányomból, és a káros maximalizmusból ered, hogy ilyen vagyok.

Figyelt kérdés
Akármilyen módszer érdekelne, nem akarok lemaradni a sikerről. A lelki egyensúly miatt is fontos. Pató Pál urak most figyeljetek velem együtt, hátha cseppentenek nekünk egy kis bölcsességet.

2012. nov. 21. 17:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
58%
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, de nem hiszem, hogy ez ezotéria lenne. Szerintem a magunkfajta Pató Pál urakon és hölgyeken csak a lustaságból való kimászás segít, nem pedig holmi ráolvasás, vagy ima.
2012. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Én mindig megcsinálom a dolgaimat, rendszeresebb életre vágyom, és nem vagyok lusta, mint ahogy sok egyetemet befjező halogató ismerősöm sem. Aki csak rásüti a bélyeget egy halogatóra, hogy lusta, az nem szereti az embereket. Nem ítéletet kértem, hanem gyakorlati tanácsot.
2012. nov. 21. 18:14
 3/42 anonim ***** válasza:
64%

ezt egy karmás topikba írta Noorah és szerintem ide is illik:

"Ha változtatni akarsz, akkor mindig az adott pillanat a legjobb. Ha tudod mit rontottál el, javítsd ki. Egyszerűen "takaríts fel"."

2012. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
jöhet minél több hasznos gondolat, tipp, hátha lesz egy használható is
2012. nov. 21. 18:18
 5/42 A kérdező kommentje:
Az is igaz, ha valaki legyőzte a halogatást, nem gyk-n tölti az idejét, de hátha...
2012. nov. 21. 18:19
 6/42 anonim ***** válasza:
13%
Első vagyok és nem bélyeget sütöttem rád, de egyértelmű,hogy aki halogat, az lusta. Ha nem lustaságból, hanem konkrét ok miatt halaszt el valamit, az már nem halogatás. Hiába pattogsz, akkor sem fog segíteni egy klisés idézet, csak az, ha felvakarod magad a székből és elintézed, amit kell.
2012. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
nincs már bölcs ember internet országban?
2012. nov. 21. 18:29
 8/42 A kérdező kommentje:
Első, fogd be a szád. Nme vagyok a haverod, hogy ilyen pattogós szöveget nekem levágj. Másrészt, nem tudsz az emberi elméről semmit, ha csak lusta-szorgos kifejezésekben tudsz gondolkozni. Másrészt, nem idézetet kértem, hanem módszert, tanulj meg olvasni. Különben meg rontsd máshol a levegőt. Értelmes, nem kötekedős válaszokra vagyunk vevők.
2012. nov. 21. 18:50
 9/42 A kérdező kommentje:
Másrészt, aki megítél máokat, az lehetne jobb ember is. Nem fizet senki az ítélkezőknek, és nem is bízta meg őket senki az ítélethozatallal.
2012. nov. 21. 18:51
 10/42 anonim ***** válasza:
71%

Ha mindig megcsinálod a dolgaid, akkor miért vagy halogató? Úgy érted, hogy van egy feladat, amire kapsz 4 napot, akkor te az utolsó nap állsz neki megcsinálni, vagy hogy?

Én pl. ilyen vagyok, és ez szerintem igenis lustaság. Nincs mit szépíteni rajta. :) Sajnos nehéz leszokni róla. Most is már két hete halogatok egy telefonhívást pedig a telefonszáma itt van az asztalon szem előtt, de mindig úgy vagyok vele, hogy majd holnap. :D

Az idézetek meg szerintem sem nagyon használnak. Elhatározás kérdése, hogy erőt veszel magadon és az adott pillanatban/napon megcsinálod, amit kell és nem hagyod későbbre.

2012. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!