Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki alkalmazza a vonzás...

Van aki alkalmazza a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
Van olyan aki tudja hogyan kell használni?És alkalmazza is annak érdekében ha szeretne valamit?
2012. nov. 25. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki folyamatosan használja a vonzés törvényét..:) Minden gondolatunk, ami megfogalmazódik bennünk, hatással van a körülöttünk lévő világra és azt befolyásolja/formálja kissebb/nagyobb formában.De hogyha arra gondolsz, hogy úgy használtam-e, hogy teremtettem valamit, mondjuk bevonzottam egy személyt,stb...Akkor igen, használtam és tudom használni.Hogyha érdekel a téma, akkor írj privátot.
2012. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párszor láttam a filmet. Már nem igazán sőt egyáltalán nem hiszek az ilyenekben de fura mód párszor kísértetiesen történik olyan dolog amit csak ezzel tudok magyarázni. Pl ha úgy döntök hogy á leszarom most nem tanulok semmi erőm stb akkor másnap elmarad a dolgozat. Most pénteken angol előtt veszem elő a házit mondom ez rengeteg még ez az egy belefér erre elmarad az angol. És nagyon sok ilyen van.
2012. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem nem létezik ez,hogy vonzás törvénye inkább csak ilyen,hogy hit
2012. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van aki használja, de amit elér, azt nem azzal éri el, mert ez egy hülyeség.
2012. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főleg a bolygók, de valójában bármilyen tömeggel rendelkező tárgy vonz minden más tömeggel rendelkező tárgyat.
2012. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régóta foglalkozom ezoterikával okkultizmussal de sajnos nekem ez egyfajta "hobby" és nem élek ebből mint vmi hivatalos "mágus".azt az egyet tudom h mindenhez gyakorlás kell,rá kell szánni komoly időt,én azt tanácsolnám h semmiféleképpen ne gyakorlattal kezdj mert nem i s tudod mit csinálsz és sok embernek semmi eredménye így még sose láttam azt a filmet de mindenki mondogatja h így úgy jó...lófa..zt!

És egy kicsit a domján féle módszerről!!

azt mondják nem használható rosszra ezt remélem senki sem gondolja komolyan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

az agykontroll is egyfajta erő amit az elme mozgat pontosabban a mentáltest de ennek az elméleti részébe bele sem kéne menni mert sok ember le van ragadva ott amit oktatnak neki.én sose voltam tanfolyamon filmet sem láttam

de viszont rengeteg jó könyvet olvastam és a tudás az megvan!!!!a mágiától csupán annyi különbozteti meg h ott a természet energiáját vmi segítségével alkalmazzák itt meg az elme a fő írányító

az egésznek nagyon sok köze van a mentáltesthez, asztráltesthez úgy mint a mágiában is de erről írtak már ezeregy könyvet nem is kezdeném el kifejteni h mi is az!

nagyon sokmindent ellehet vele érni DE van egy bökkenő benne és ezt domjánék sem oktatják!!!

olyas dolgokat érhetsz el vele ami a sorsodhoz igazodik, de nem tér el kirívóan az adott életciklus körülményeitől!!!!

talán ez a legfontosabb dolog!!

itt nyer értelmet sokminden mert ahogy olvasgattam forumokon írnak pénzmeditációról lehet működik pár ezer ft nál de ebből senki sem lesz milliomos.

ha ezért tetted fel a kérdést akkor rosz helyen keresgélsz.akkor inkább mágiát kéne tanulni de ott is a saját út bejárását ajánlanám mert rengeteg a csaló pénzéhes ember és semmi eredmény remélem nem vettem el a kedved jó gyakorolgatást

2012. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én alkalmazom


Üdv M. Ágnes!

2012. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!