Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van itt az ezotéria...

Miért van itt az ezotéria rovatban ennyi idióta kérdező?

Figyelt kérdés

Úgy értem nézzetek csak körül, minden kérdés baromság. "S*ggbeb@szott egy delfin álmomban, mit jelenthet?" , "Részeg parasztbácsi ufót látott az északi fény felé elhúzni, erre varjá' gombot.", "Belemegyünk-e dec 21-én a nullsíkba/Tétha-ködbe/G-pontba?" és a társai. Erre most komolyan, milyen válaszokat várnak? Naná, hogy sz@rrá van trollkodva az oldal.

Annyi sok szép buddhista/taoista/bibliai stb. idézet van például amit lehetne elemezni vagy megbeszélni, és százszor jobban ide illik (most komolyan, UFO-k meg világvége egyáltalán, hogy jönnek az ezotériához? Nincs valami Sci-fi részleg valahol a Tudományon belül?).

Félreértés ne essék, nem vagyok "ezob*zi", sőt szerintem kimerítem a "materialista p0cs" fogalmát. De időnként a hajamat tépen az olyan kérdésektől, hogy "Csilivili vámpír akarok lenni a Tvájlájtból! Segíccsetek!", utána meg nekiállnak durcizni, ha neadjisten valaki, a tudomására hozza, hogy bocs de barom vagy.


2012. nov. 29. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert csak az idióták hisznek az ezotériában. Valamelyik egyszer rám is írt, hogy ő nem hülye, neki jogi diplomája van, de írni viszont nem tudott...
2012. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez sem feltétlenül igaz. Rengeteg mélyen vallásos ember van, aki sokkal okosabb és sokkal többet elért, mint amit mi valaha is fogunk. Viszont azzal egyetértek, hogy az ilyen reptoidos f@szságokban csak az idióták hisznek.
2012. nov. 29. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az pedig vallás, az itt külön kategória.
2012. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezek az emberek nem hülyék, hanem csupán trollok. A trollkodáshoz ész kell. Ne becsüld alá őket.
2012. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Malats ***** válasza:
72%
A nagyreszük unatkozo tizeneves, akik nem tudnak kitalalni jobb elfoglatsagot, mintsem az "ertelmes" kerdeseikkel halmozni a kategoriat. (nemet bill., mielött meg kapnek az ekezet miatt ))
2012. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
A vallás is ugyanúgy ezotéria. Hit kérdése az egész. Akárhogy vagdalóztok.
2012. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Attól szép a világ, hogy olyan színes és ezekhez a színekhez a hülyék is hozzájárulnak. Ha szórakoztat, elolvasom, ha fáraszt, akkor nem. Van választásom, ahogy itt mindenkinek. Mindenesetre tisztelem mindenki hitét, akár egyetértek, akár nem. A nagyon hülye kérdéseket, ami fáraszt, nem kell elolvasnod! Miért teszed?
2012. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre van egy jó közmondás: nem mindegy hogy az okos hülyéskedik vagy az hülye okoskodik. Jelen esetben az utóbbi érvényesül itt az ezotéria rovatban. Sokan olyan okosnak hiszik magukat és próbálnak fogást találni az ezotérián és nevetségessé tenni, de ezzel csak egymást szórakoztatják, hisz értelmes ember meg sem nyit idióta kérdéseket...
2012. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ide kizárólag értelmesek írnak, igaz? Hidd el, igen sokan teljesen komolyan várják a válaszaikat, főleg a lányok, nők körében. A nők túlnyomó része buta. Ezt mondjuk ki.
2012. dec. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!