Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől reccsen meg magától az...

Mitől reccsen meg magától az ágyam?

Figyelt kérdés
Már idegesítő a dolog,csak itt ülök gépezek és a bal oldali ágy hangokat ad ki persze ritkán nem minden nap de 1 héten talán 2 szer elő fordul.2 db ágy van a szobámban és az szokott megreccsenni amelyiket nem használom.a sajátom az nekem jobb oldalt van.

2012. nov. 27. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálam a TV szokott.
2012. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Forgolódik a szellem.
2012. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha biztos, hogy nem hőtágulás miatt (kinyitod az ablakot és hidegebb lesz, becsukod és melegebb, ezáltal az ágy anyaga tágulhat és összemehet, ami okozhatja a recsegést), akkor van egy jó hírem: van egy szobatársad! :DD

Ha zavar, akkor kérd meg szépen és tisztelettel, hogy menjen el, mert te szeretnél egyedül lenni.

Nekem valamelyik nap volt ilyen társaságom és rendesen lépéseket hallottam, a lépcsőn, pedig egyedül voltam itthon. Néha még elsuhanó árnyékot is véltem felfedezni, de megkértem, hogy menjen el és elment.

Persze lesznek olyanok, akik nem mennek el, de abban én már nem tudok segíteni.

Ha gondolod, cserébe ajánld fel egy gyertya fényét.

(Te is szívesebben mész el valahonnan, ha kapsz érte mondjuk csokit, nem?)

Csók!

2012. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A hőingadozás miatt.Rendszerint akkor vannak ilyen hangok, amikor a fűtés megy a lakásban.Nálunk az ágy,ajtófélfa,tv, rendszeresen recsegnek anélkül, hogy hozzáérnénk vagy használnánk.
2012. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából amikor ritkán megreccsen az ágyam olyan érzésem van tényleg mintha az ágyamon élne valami vagy valaki,és olyan is volt pl hogy amikor este mentem ki fogat mosni nyitottam az ajtót és mentem kifelé akkor is reccsent mintha jött volna utánam.
2012. nov. 27. 23:25
 6/19 A kérdező kommentje:

Csak hogy ez jobban nyáron volt akkor nagyon durván.Csak azt nem akartam írni.

Volt olyan hogy éjszaka felriadtam a hangra mert nagyon erős volt,hangos.

A nyáron történő ágy reccsenést mivel magyarázzátok.Egyébként a tv bútor nálam is recseg de az más.Mivel nem olyan hangot ad ki mint amit pl emberek produkálnak.Mint pl megmozdulnak az ágyon vagy arrébb ülnek kajak olyan hangot ad ki az ágyam.

2012. nov. 27. 23:29
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A TV a hőtágulás miatt recseg, az ágy meg azért, mert szárad ki a fa. (Nyáron melegebb volt, jobban recsegett...)
2012. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazad van.
2012. nov. 28. 00:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A válasz erre:husigolyó.
2012. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az meg mi?
2012. nov. 28. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!