Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotéria hívők, hogyan reagáln...

Ezotéria hívők, hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy amiben vagy amikben hisztek, azok nem léteznek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem fog kiderülni mindenre az igazság... :D

Amíg emberek lesznek a földön mindig lesznek megmagyarázhatatlan dolgok :D

2012. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de nem ez a kérdés
2012. nov. 27. 17:19
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Azt,hogy benne van/volt a pakliban. Számítok mindenre. Ha nem létezne nem érdekelne többet, ez van. Legalább addig is jól éreztem magam, kutatgattam a válasz után. Én semmiféleképp nem érezném magam rosszul ha kiderülne,hogy még sem létezne..

Bár a másik végletről, én sok mindenről már megbizonyosodtam. Persze csak saját magam számára kaptam bizonyítékokat olyan dolgokról ,amiket egyáltalán nem lehetett volna videóra, vagy fotóra venni. Úgyhogy már magamat "meggyőztem" nagyon sok dologról,hogy az bizony létezik. Viszont így meghalni, egész életem végéig csak én tudjam az igazat, nem túl jó érzés.

2012. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem léteznek, az ezotéria olyan mint a vallás, csupán hit az egész. Vagyis nem valószínű, hogy léteznek.
2012. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De jó, hogy eddig csak egy ember bírta értelmezni a kérdést. Kérlek a kérdésre válaszoljatok vagy ne írjatok semmit.
2012. nov. 27. 17:54
 6/22 anonim ***** válasza:
3%

Most nézzünk egy pl-dt. Tudjuk hogy vannak UFÓK ! Most hogyan derül ki az hogy nincsenek ? Egy idő után már nem jönnek ide ?


Hogyan derül ki hogy nincsenek szellemek ? Valaki kreál egy elméletet, hogy infrahangok keltik és ?


Hogy derül ki, hogy nincsenek yetik ? Egy idő után kihalnak és nem találnak ilyet ?


Hogyan derül ki hogy nincsen dejavú ? Kreálnak egy olyan butaságot hogy egyik szemedbe előbb jön a fény az érzékelési képességed határán belül ? Mindíg így érkezik, de dejavú nincsen 5 percenként.

2012. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem lehetsz ennyire ostoba, már bocsánat.

A kérdésben benne van hogy HA kiderülne, nem lényeg hogy hogyan, vagy hogy ez kiderült-e egyáltalán, nem az a kérdés.

2012. nov. 27. 18:04
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Én azt kétlem, hogy az a bizonyos "HA" nem egy valósan létrejövő esemény !


Mond egy példát ! Hogyan derülhet ki az hogy pl nem léteznek ufók, szellemek vagy bármi ? Az kiderülhet hogy igazolódik maga az ezotérikus feltevés, de nem cáfolódik meg. Szted ? Te mire gondolsz?

2012. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A de ja vu hogy kapcsolódik az ezotériához? Mert egypáran a reinkarnációban keresik a magyarázatot rá? Van erre tudományos magyarázat is, csak a hülyék nem képesek elfogadni, de ez több dologra is igaz, ami az ezotériában van.
2012. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam a dejavűs tudományos magyarázat enyhén szolva nem állja meg a helyét, de ezt kifejtettem, olvasd el !
2012. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!