Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek megérzik, azt ha valaki nézi oket?

Figyelt kérdés
Nekem a múlt héten olyan fura érzésem volt, tudtam, hogy néz valaki és ahogy elmentem elotte éreztem ahogy a fejemtol lefelé átfut rajtam valami meleg azt hiszem a pillantását éreztem.

2012. nov. 30. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Elég sok embert ismerek akik megérzik az ilyesmit, én is ilyen vagyok.. és az emberiség többsége is. Nem tudom pontosan mi az oka ennek, de nem egy különleges képesség.
2012. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
68%
Evolúció? Régen ez gondolom előny volt, mert észrevették az emberek ha le akarják vadászni őket. De most sem hátrány, ha tudod...
2012. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják úgy, hogy a "szemed sarkából észreveszed". Ugyanis erről van szó, a látótér jórésze nem tudatosul, de ettől még az agy feldolgozza az infót. Arra meg külön figyel, ha valaki bámul, ugyanis általában a rgaadozók bámulják a zsákmányt támadás előtt...
2012. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:05: Szerintem nem erröl beszél.


Én is van, hogy érzem, hogy valaki figyel, csak úgy, hogy nem is nézek rá a személyre egyáltalán.... de nem társítok ehhez semmi természetfelettit.

2012. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De én ezt nem a szemem sarkából látom, hanem érzem a hátam közepén, hogy valaki bámul. Ott meg nincs szemem.
2012. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Viszont akkor is azért érzed, hogy elvileg számíts egy ragadozó támadására. :D
2012. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, de ebben semmi természetfeletti sincs. Az állatok nagy része is megérzi. Viszont sokszor be is csaphat. Egyfajta természetes óvatosság.
2012. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A látótér külső része kevésbé élesen lát, de a mozgásra sokkal érzékenyebb. Egy mocorgó embert hamar kiszúr a szem, és reflex, hogy ilyenkor arra is fordul a fej. Próbáld ki, egy mozdulatlan ember/állat/tárgy figyelését nem tudod "megérezni".
2012. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
ahova figyelsz oda áramlik az energiád. Ha néznek energia áramlik feléd. Ezt érzed meg. Ezért nem érzed meg a térfigyelő kamerát.
2012. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan ember, aki bámul, az nem mozog, így azt nem lehet a mozgás miatt észlelni. Viszont tény, hogy az ember észreveszi ha bámulják, hogy miért, azt nem tudom. Én például csukott szemmel is észreveszem ha figyelnek. Ez lehet például vonaton, pihenés közben, de ha fekszem az ágyon, és a párom néz, azt is észlelem, bár az közel sem olyan zavaró sőt, inkább megnyugtató, talán mert tudom h ő az.
2012. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!