Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek az emberek megérzi...

Szerintetek az emberek megérzik a közelgő halálukat? ( több lent )

Figyelt kérdés
Papám nem rég halt meg... És sokat mondta hogy szeret minket és reméli 1x ha ő nem lesz nélküle is jól megleszünk és egyik este elköszönt... a halála napja előtt... Nagyon hiányzik :'(
2009. dec. 4. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idősek megérzik szerintem. Nagyim, mielőtt meghalt, rengeteget álmodott azokról a rokonokról, akik már meghaltak és róluk beszélt, hogy "találkozott" velük. Meg olyan kis nyugodt volt ezzel kapcsolatban. :(
2009. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem valahogy tudják ill. majd tudni fogjuk mi is.

A nagypapám a halála elötti napon, megkérte apámat, hogy, boroválja még meg, hogy úgy tudjon az Úr elé menni.


Aztán amikor apám meghalt, még az ő halálát is megéreztem, hónapokkal előtte (még akkor nem diagnosztizálták a rákot), aztán közvetlenül a halála előtti napon volt egy rémes álmom is.

2009. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
részvétem :(
2009. dec. 4. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
mindkettőtöknek. :S
2009. dec. 4. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy igen, sőt a közeli szeretteikét is.

Amikor anyukám kórházban volt, naponta 2x látogattam, reggel és délután. Egyik éjjel borzalmas álmom volt. Semmi konkrétum, csak azt éreztem, hogy azonnal be kell hozzá mennem, de tudtam, hogy éjjel nem engednek be, ezért ébren vártam kora reggelig. Azonnal indultam, de már útközben hívtak: éjjel meghalt. Még most is elbőgöm magam, akárhányszor eszembe jut, mert úgy érzem, cserbenhagytam, nem tudtunk elbúcsúzni egymástól.

2009. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én sem tudtam elköszönni papámtól :( ... sajnálom... :S
2009. dec. 4. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én anyukám is nemrég halt meg, és előtte nemsokkal azt álmodta, hogy találkozott az összes már meghalt rokonunkkal,és ismerősünkkel! Mielőtt utoljára bevitték a kórházba, még befestette velem a haját, és azt mondta,"hogy szép halott akar lenni"! :(
2009. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem mindenki... Ehhez is "meg kell érni"..szellemi-spirituális értelemben.
2009. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!