Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzik az emberek, ha...

Megérzik az emberek, ha szeretik őket?

Figyelt kérdés
Átlagosan mennyire képesek elkülöníteni a számító "nyelvcsapásokat" a valódi jóindulattól?
2010. febr. 26. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez az adott ember személyiségétől függ. Ha valaki bizonytalan önmagában, ahogy mondják, kiéhezett a sikerre, az elismerésre, a szeretetre - akkor könnyen összekeverheti a valódi szimpátiát a "nyelvcsapásokkal".

Én is így jártam egy kollégával. Mialatt beteg voltam, kifúrt az állásomból. Én meg csak néztem ki a fejemből, és nem értettem. Előtte ő közeledett hozzám (a beosztottam volt), barátságot színlelt, aztán hátba szúrt és elfoglalta a helyemet.

Már nem bánt, de azóta óvatosabb vagyok.

2010. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Elsőnek igaza van. Akit nem szeretnek eléggé, vagy nem szerették gyerekkorában, minden közeledést szeretetnek hisz, aztán esetleg koppan. Aki belül rendezett, kiegyensúlyozott, az óvatosabb, lassan halad, kivárja, mi történik, és akárhogy alakul, nem érez csalódást.
2010. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen, egyértelműen, kor, tapasztalat kell hozzá.
2010. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazatok van, köszi.
2010. febr. 27. 11:40
 5/5 anonim válasza:

Néha van az úgy,hogy az emberek nem tudják mit beszélnek,és észre sem veszik,hogy ezzel kit bántanak meg:)

Tudom,tapasztaltam,mindkettő oldalról!

Nem leszek hosszú,csak lényegre törő!

Hallgass rám: Beszélgessetek az életről,és az érzelmekről,és minden ujra,és jobbra fog fordulni,ebben biztos vagyok.Érezni fogod a feléd áramló bizalmat,szeretetet:)

2010. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!