Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rhonda Byrone még hány bőrt...

Rhonda Byrone még hány bőrt fog lehúzni a vonzás törvényéről?

Figyelt kérdés

Benneteket nem bosszant fel hogy egy adott ezoterikus témáról más-más címmel kiadnak ugyanolyan tartalmú könyveket? Az emberek nem veszik észre hogy ugyanazt tartalmazzák a könyvek szinte csak más-más a címük?

Byrone elméletét (Titok) visszaolvastam a Kérd és megadatik-ban (Hicks házaspár könyve), az Erő című könyve a Titkon alapszik, a Varázslatnak csak a tartalmát olvastam, de az is ugyanolyannak tűnik mint az első kettő.

Nektek mi a véleményetek erről? Ti hisztek ezekben a könyvekben, vagy ti is úgy látjátok hogy nagyon hasonlítanak egymásra?


2012. nov. 30. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én nem igazán olvastam ezeket, mert nem bírom a felesleges blablát meg filozofálást. De ja, semmit nem mond és ugyanezt teszi x könyvben.
2012. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszek ezekben, és szerintem ilyenkor bújik ki a szög a zsákból. Más szerzők legalább igényesebben kivitelezik ugyanazt a szélhámosságot.
2012. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az agykontroll is körülbelül erről szól, de már akkor is volt egy másik könyv a Tudatalattid csodálatos hatalma.

Amikor kijött a Titok csodálkoztam is, hogy miért nevezik titoknak azt, amit már ezren megírtak, és mint mágikus gondolkodás sokezer éve jelen van az emberiség életében.

(Nem azt mondom, hogy hatásos és igaz, főleg szó szerint véve.)

Ha szó szerint veszed, akkor vagy marhaság, ha metaforaként, akkor meg konyhapszichológia, amolyan placebó. Ha bízol magadban, akkor sikeresebb leszel. Talán. Ennyi.

2012. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész ezóra épülő "ipar" csak a pénzlehúzásról szól. Tapasztaltam, mert édesanyám is belekerült egy ilyen társaságba, ahol angyalokkal tanul társalogni, kézzel gyógyítani, és jóformán a gatyája is ráment. Munkanélküli! 60ezres táborok, 10ezres előadások meg tanfolyamok... A könyvek is az emberek naivítását és pénzét használják ki! Gusztustalan! És nem, nem azért írom ezt, mert én esetleg nem hinnék a természetfelettiben. Tapasztaltam már megmagyarázhatatlan dolgokat én is, laktam "szellemmel" (másra nem tudtuk ráfogni) együtt etc... A tapasztalat és az autodidakta módon való tanulás ilyen téren kifizetődőbb szerintem, mint a könyvek, drága tanfolyamok és egyebek :(
2012. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!