Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vonzás törvényéről mit gondolt...

Vonzás törvényéről mit gondoltok? Hol a luxuskocsim? Nem rontottam el semmit, értem a "titkot"!

Figyelt kérdés
Belehelyeztem magam abba az érzésbe,h egy luxus kocsiban ülök ,birtokoltam, és hálás voltam érte.Azt mondják,h az univerzum majd kitalálja,hogyan kell ezt megvalósítani, bizzak benne, így hátradőltem.Az univerzum azt mondja, hogy a kivánságod számomra parancs. Minden lépést végiggondoltam, ahogy a vonzás törvényei mondja,hogy enyém legyen azt amit szeretek, de MIÉRT NEM LETT AZ ENYÉM A LUXUSKOCSI?
2012. júl. 1. 14:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Amiért én sem tudom bevonzani az 5 találatost a lottón, pedig már évek óta gyakorlom. Elalvás előtt mélyen bele gondolok, 30 napig csinálom ezt, gyújtok gyertyát is, és még sem!!!
2012. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj ezzel, hogyha az elméd gyenge semmit se érsz. Az elméd erejét kell fejlesztened, és a lelkedet. Ezeket különböző meditációkkal teheted meg. Ameddig gyenge vagy csinálhatsz bármit, semmit se érsz el.
2012. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez egy nagy hülyeség. Akkor mindenki milliomos lenne már, nem gondoljátok? :P
2012. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Miért lenne gyenge az elmém?

Saját magamat szugerálom, erőteljesen, még sincs meg a kocsim, hiába nézek ki az udvarra!!

Meditáció is van Silva féle agykontroll. Szóval mindenféle mentális dolgokkal fejlesztem, és nem gyenge!

2012. júl. 1. 14:55
 5/43 anonim ***** válasza:
pont tegnap néztem meg a titkot:D
2012. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
50%
Az igen
2012. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
53%

azért valamit tenni is kell érte...

"Segits megadon, hogy az Isten is megsegítsen" alapon...

2012. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
37%
Ott szúrtad el,hogy a lépéseket végiggondoltad.Ugyanis az ilyesmi az úgy jön össze,hogy hirtelen jön egy lehetőség,amivel megvalósítod.A lehetőség meg annak jön,aki hisz benne és szentül hiszi hogy megérdemli.
2012. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

jaaaaaaaah, h tett kell ehhez?

Azt hittem,h az ember azzá válik,amire gondol vonzás törvényében.

2012. júl. 1. 15:14
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

Gyengeelméjű vagy, már megírták.

Amúgy igen is működik, most épp a magánrepülőmön ülök. Most képzeltem magam ide, ba.. elfelejtettem pilótát. ááááááááááááááááá.................dsaád asd asáűdéas

2012. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!