Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a Nostradamu...

Mit szóltok ehhez a Nostradamus-jóslathoz? (Világvége)

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 3. 13:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
nem kell mindent elhinni, amit a pletykapalopban és az interneten összeírnak. Ettől még nem fogok hinni benne.
2012. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Agyf.szt kapok. :D

Szerintem Nostradamus nem is jósolt ilyet, ez csak valami utólagos bemagyarázás lehet.

2012. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
94%

Itt az igazság kedves kérdező :)



[link]

2012. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyugtass meg hogy ez csak egy szokásos troll kérdés volt...lassan már agyf*szt kapok a sok idióta világvége kérdéstől.
2012. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát akkor már nem is mosok fogat estére....
2012. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez már kb. a háromszázadik világvége, és mennyi lesz még...
2012. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a kategóriát! Mindig megnevettet! Köszi nektek!
2012. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nem tudhatjuk pontosan, mikor jön el a világvége. Mint ahogyan azt sem, hogy Jézus mikor jön vissza.

Lehet röhögni ezen a világvége elméleten, és meg is lehet ijedni, de azt hiszem, semelyiknek nincs értelme.

Az biztos, h.a Bibliában meg van írva, h.mik az utolsó jelek (és ezek nagy része már bekövetkezett), mint ahogy az is, h.ennek ellenére semmit nem tudhatunk pontosan.

Én csak azt tudom, h.igyekszem nem beparázni, de nem is viccelem el, inkább megpróbálok rendet teremteni a lelkemben, és úgy várakozni...

Ja és maya naptár: lehet, h.egyszerűen csak nem írták tovább... de az is lehet, h.azért nem, mert innentől kezdve jön egy új időszámítás...

Én azta javaslom,h.senki ne parázzon és ne keringessen hülye elméleteket, de emellett nem árt megállni kicsit és elgondolkodni az életünkön...

2012. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el minden jóslatát,csak 10-20-at, de azok állítólag bejöttek. Nagyon jól tudom, hogy már többmilliószor kérdeztek a világvégéről, meg mindenki kineveti.
2012. dec. 3. 14:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Most már két helyről is jósolják! Akkor biztos bejön. A kérdező meg mosson csak fogat, mert ha a Trollok megtalálják, hát ők is kipusztulnak a bűztől.
2012. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!