Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » December 21. én van esély rá...

December 21. én van esély rá hogy történik valami mondjuk dimenzióváltás pólusváltás felemelkedés és ehez hasonló világmegváltó magasztos dolgok vagy minden megy a megszokott cionista háttérhatalmista elnyomó kerékvágásban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár lesz világvége, akár nem, én éppen ügyeletes leszek, nem érek rá ezzel foglalkozni. Majd másnap megnézem a CNN-en :)
2012. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan mint a mi naptárunkba a napforduló eddig több volt az éjjel mint nappal és ez a forduló pont
2012. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem december 21-én minden ember helyesen fog írni, és fogalmazni. Valami ilyesmi történhetne--
2012. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"de a magadhoz hasonló cinikus emberekből már nagyon elegem van."


Nekünk meg abból, hogy 5-ször kell elolvasni egy mondatot, hogy megértsük, és abból, hogy minden 2. kérdés erről a f*szság világvégéről szól...

2012. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

igen 12 éves leszek!! :DD


12/l

2012. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x) ***** válasza:
72%

Újabb információhiányos 8 éves aki azt hiszi hogy nagyon okos és emelkedett gondolkodású mert elolvasott egy cikket... most már tudom hogy mi hiányzott még ebből a napból.

Nem ártana egy saját gondolkodásmódot és saját valóságot alkotni, nem pedig elhinni mindent amit olvasol meg más tollával ékeskedni.

2012. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hű, de sok kihívás egy kérdésben :)

Túllőttél a lovon, és átestél a cél másik oldalára, barátom.

2012. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!