Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyha december 21-én dimenzió...

Hogyha december 21-én dimenzióváltás lesz, abba tényleg bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Amikor átlépünk a negyedik dimenzióba.

2012. aug. 20. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bele lehet őrülni. Valamint nem valószínű hogy dimenzio váltás lesz. Bár sose lehet tudni.
2012. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 x) ***** válasza:
23%
Mivel nem lesz dimenzióváltás így nehéz lesz. A legtöbben akik ezt terjesztik azt sem tudják mi az hogy dimenzió, nem hogy még dimenzióváltás... ez megint egy olyan dolog ami egyetlen egy cikkből terjedt el és a GYK-n kívül sehol nem hallasz róla. Valami idióta kitalálta matt részegen, leírta a blogjába és kb 3 ember elhitte. Azóta is ők terjesztik.
2012. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én ezt nem neten olvastam,csak valakivel beszéltem erről és ez egy feltételezés.
2012. aug. 20. 17:09
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Aki kényes rá, beleőrül, aki nem, nem.

Azt nem mondanám, hogy örülök a dimenzióváltásnak (bár még egyet se értem meg, vagy nem tudtam rólA), de nem zavar.

2012. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Dimenzióváltás nem létezik.

A negyedik dimenzióba sem léphetünk át, mivel a negyedik dimenzió az idő...

2012. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak az őrül bele, aki ezt elhiszi , bár az alapból nem volt ép.
2012. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Inkább sokan abba fognak beleőrülni, hogy elhiszik ezt a mesét, úgy rendezik az életüket hogy akkor vége legyen, de miután eljő dec. 22, marad egy doboz gyufa és egy zacskó sz@r. Azt sem tudod mi az a 4. dimenzió, azt sem tudod mit jelent az hogy dimenzió, és az emberek 90%-a sem tudja. Olyan szavakkal dobálóztok aminek nem ismeritek a jelentését. Így könnyű jóslatokba bocsátkozni, mert a tudatlanok nem mérik fel a szavak súlyát. Maradjunk annyiban hogy én sem írok horoszkópokat, és nem jósolok kártyából, mert nem értek hozzá. A hókuszpókusz maradjon meg az Ezotériásoknak, a tudományos hipotéziseket pedig hagyják meg azoknak akik valóban hangsúlyt fektetnek a dolgok megértésére.

Ha bárkit megbántottam, akkor jelzem hogy szándékos volt!

2012. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha életben maradsz igen, ha nem, akkor no problem..,.
2012. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SSJGoku ***** válasza:
100%
Én ebbe a sok idióta kérdésbe örülök bele!!!
2012. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, dimenzióváltás... felcserélödik majd a hosszúság a szélességgel... Hajaj... már most rettegek :S
2012. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!