Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez most komoly? A hír forrása...

Ez most komoly? A hír forrása ismeretlen így kezdi. De most őszintén ez tényleg komoly?

Figyelt kérdés

"A Gangnam style lehet a világvége előfutára Nostredamus szerint! ELKÉPESZTŐ"


[link]


2012. dec. 6. 16:05
 1/8 Jézus :) ***** válasza:
100%

Nem!

Az ember bármit bármivel összetud kapcsolni. Eseményeket, híreket könyvekkel, gangnam styl-t világvégével. Nostredamus sok mindent írt. Érdekes hogy eddig mindig csak utólag derült ki, hogy ha valmi teljesült, mert oda illesztették verseit, olyan eseményekhez, amelyek nagyjából passzolnak. Ezzel a logikával, bármelyik versét beillesztheted már az elmúlt középkori történelmebe is.

Ne legyünk naívak.

2012. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem értem hogyan lehetnek ennyire buták az emberek. Á én már rég nem hiszek bennük.

2012. dec. 6. 16:14
 3/8 Zsizsik666 ***** válasza:

Kérdező, Nostradamus jóslataiba legtöbbször utólag magyaráéznak bele valamit. Ugyanolyanok, mint a bibliai jóslatok. Egyik sem jobb a másiknál. Előre nem lehet belőlük szinte semmire se következtetni, csak utólag lehet ráhúzni 1-1 eseményre s találgatni, hogy valójában arra vonatkozik-e.

Nem mondom, hogy minden jóslat hülyeség, vagy nem lehet megálmodni valamit, gondolom, te is álmodtál már meg valamit.

De ez egészen más, hosszútávú jóslatok, most ráhúzták a gangnam style-ra, hogy arra vonatkozik, közben meg nem tudjuk meg soha mire vonatkozott ez. Ha vonatkozik majd valamire egyáltalán.

Szóval hülyeség. Ahhoz egyértelműbbnek kellene lennie a jóslatnak, szépen leírni, honnan jön a zene, mit képvisel, stb. Nem csak beleírni, hogy 9 kör.

2012. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Látom reklámozod a szarnál szarabb oldalad.


Hihetetlenül béna.

2012. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lupus ***** válasza:

én hiszek a jóslásban, és hiszek abban, hogy Nostradamus sok mindent előre látott, De ez tuti kamu.

Ugyanis:

1. Ez a stílus nem vall Nostradamusra, hogy 9 kör = 100000000

és a jóslatban lovat említ nem lovast (már ha ő írta ezt a jóslatot, amit kétlek) és PSY nem úgy mozog, mint egy ló, hanem , mint egy huszár akinek ellőtték a lovát. Szóbal. pont a ló az ami hiányzik a képből.

2. Nostradamus több jóslatában emleget a "második millennium", a "kétezredik év" utáni eseményeket, ezek nem igazán férnek bele 12 évbe, és olyan emberek akik mélyrehatóbban tanulmányozták munkásságát azt mondják, hogy a háromezres évekig jósolt meg eseményeket, tehát, nem igazán valószínű, hogy idén lenne szerinte a világvége. (és persze a maják is jóval a 3000. évk utánra jósoltak csak világvégét, 2012. dec 21-ére csupán korszakváltást.)

2012. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Köszönöm.

Nem értem hogyan lehetnek ennyire buták az emberek. Á én már rég nem hiszek bennük."


De azért muszáj volt feltenni a kérdést, biztos ami biztos... (Vagy ez önirónia akart lenni?)

2012. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagy :D XD
2012. dec. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
NEM, és ez a világvége baromság!!!
2012. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!