Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vagyok én? Miért kell...

Ki vagyok én? Miért kell ebben a testben élnem?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki vagyok, és miért kell egy majom leszármazottjának a testében élnem?

Gyakorlatilag csak egy osztonleny vagyok, aki minden elé helyezi szükségleteit, és pusztítja a környezetet. Sajnos nem választhattam ki vagy mi legyek, igy ebben a majom testben kell léteznek.



2012. dec. 6. 16:30
1 2
 1/20 Zsizsik666 ***** válasza:

[link]


Amúgy mi a bajod? Szerintem nem majom testben élünk :) elég ratyi így is az élet, de azért simán csak ösztönlények sem vagyunk, legalábbis én nem. Te, ha annak érzed magad, és zavar, láss túl az evés-ivás-alvas-szaporodás című emberi tevékenységeken, s keresd az élet spirituális oldalát.

Nekem bevált. :P

2012. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Majd holnapra megnyugszol.
2012. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem drogozom ha ezért tetted be ezt a zsalyat.nem is szándékozom.

Akkor szerinted minek a testében élünk? Sokan lehurrogtak mikor mondtam h nem majom test, azt mondtak h az. Amúgy valóban az.

És hogyan ismerjem meg a spirituális oldalt?

2012. dec. 6. 16:43
 4/20 A kérdező kommentje:
Csilla! Nem nyugszom meg majd csak akkor ha ujjaszuletek
2012. dec. 6. 16:45
 5/20 Zsizsik666 ***** válasza:
Ha nem tetszik, rá fogsz jönni, hogyan ismerd meg. Sőt, ha más életet szánt neked a sors, akkor is. Ha meg hétköznapi gondjaid vannak, s csak azért vagy ilyen, majd megoldod hétköznapi módon. Ha depis vagy, meg irány szakember.
2012. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Okkal kaptad ezt az életet. Az ember egy különleges lény a rossz oldalainak ellenére is. Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli. Gondolkodj el ezen. Azon, hogy ember vagy, nem tudsz változtatni. De az emberi életen igen. Hülyeség, hogy az ember egy ösztönlény. Csak a buta ember nem bírálja felül ezeket. Csak az önző ember helyezi saját szükségleteit mások elé.

Neked nem kell így élned. Szabad akaratod van, ugyanakkora hatást vagy képes kifejteni, mint ők.

Ne nyavajogj, le merem fogadni, nekem 100x-ta elb*szottabb életem van, téged meg gondolom csak most dobott valaki, ezért hisztizel. Kérd meg anyut, vágjon pofon, majd lenyugszol - ahogy már írták.

2012. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kapnál apádtól egy büdös pofont.
2012. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem ismertek, nem tudjatok ki vagyok, ne itelkezzetek...

Egyébként járok pszichologushoz és pszichiaterhez szorongás és egyéb dolgok miatt.

Nincs párom szóval nem dobott senki.

Az életem gyakorlatilag mar a kezdete óta rossz.

Én gondolkoztam és nem tudok rájönni ki vagyok én, és miért vagyok ember.

A lelkem alapvetően nem szereti ezt a testet.

2012. dec. 6. 17:03
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát képzeld, én sem szeretem a testem. De vannak dolgok, amikkel könnyíthetsz az életeden: egy kutya (nagyon sokat dob a hangulaton), sport (lefoglal és jól karban tart), olvasás-írás (számtalan más életet élhetsz meg ez által, akár egy regényt is írhatsz, egy olyan életet, amit szeretnél élni).
2012. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Lupus ***** válasza:

Előre szólok, a pszichológusok, és a pszichiáterek lóf*szt sem tudnak, ugyanis olyan dolgot próbálnak gyógyítani (a lelket) aminek a létezését el sem ismerik.(tisztelet a kivételnek)

Az életed olyan amilyennek te gondolod, ha rossznak gondolod akkor rossz, de ha jónak, akkor jó, hidd el a körülmények amelyek közt élsz, a legideálisabbak a fejlődésedhez.

2012. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!