Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy rossz...

Éreztétek már úgy, hogy rossz világba, vagy legalábbis rossz időben születtetek?

Figyelt kérdés
Kivülről nézve én is úgy élek mint sok más ember.De belül olyan érzéseim,gondolataim vannak,hogy ha azokat kimondanám gyorsan átsorolnának azok közé akik zárt osztályon élnek.Más is gondolkodott már ilyesmin?
2012. dec. 6. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Milyen gondolatok pontosan?


Itt úgyse tudja senki, hogy ki vagy, leírhatod.

2012. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen. Pl. én is. Ill. nem pontosan így, mert szerintem ez a világ pont jó: gondolj bele - itt nincsenek mérgező állatok, nincsenek veszélyes vadak, nincsenek polgárháborúk se semmilyenek, van egyfajta jó életszínvonal és minden elérhető, még csak természeti katasztrófák sem fenyegetnek itt a Kárpát-medencében. Tehát a hely és idő mondhatni tökéletes.


Ettől függetlenül vannak efféle gondolataim, hogy nem ezt az életet kellene élnem.

2012. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pl:Idős ember aki miután elvesztette feleségét,akit egy autó gázolt halálra/a gázolót bezárták/a kutyájával élte tovább az életét.Semmi perverzióra nem kell gondolni.Néhány évvel később a kutyát is elütötték.Az idős ember öngyilkos lett.A gázolót még csak pénzbirságra sem itélték.Én lecsuktam volna a kutya gázolóját is.
2012. dec. 6. 17:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez csak az igazságérzeted, egy állatot iylen szinten "nem vesznek emberszámba". Ebben semmi extra nincsen. Amúgy meg ha egy katasztrófa vagy háború súlytotta területen vagy elmaradott országban élnél, rögtön tudnád értékelni, amid most van. De az ember olyan nagy átlagban, ha minden jó, valamiért akkor is kell sírjon a szája.
2012. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha látsz egy közlekedési balesetet állampolgári kötelességed segíteni,ha nem teszed megbüntetnek.Télen elmész az utcán egy hajléktalan mellett,kis túlzással megbüntetnek ha nem rúgsz bele.Csak alkoholista,züllött emberek kerülhetnek az utcára?Akit tegnap az autó roncsaiból húznak ki lehet,hogy holnap már csöves lesz.
2012. dec. 6. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz, én mindig dobok nekik aprót, többet nem tudok tenni, mert saját pénzem nincs is.

Szerintem is mindenkin segíteni kéne, de láttam már olyat utcán, hogy mentőt hívtak egy hajléktalanhoz, szóval rajtuk is segítenek valamilyen szinten.

2012. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És akkor jogosan "sír a szája" ?
2012. dec. 6. 17:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az én tisztem minden "nyomorulton" segíteni, az van. Bőven elég családon belül is, enhogy már én legyek a szemét, amiért nem vállalom minden lecsúszott ember terhét a nyakamra.
2012. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: azért amit gondol, senkit nem visznek a zártosztályra. Akkor sem, ha amit gondol az hülyeség, vagy az illető egy komplett idióta. Csak azokat zárják be, akik veszélyesek a társadalomra vagy saját testi épségükre nézve.
2012. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A gondaltért nem visznek sehova,de ha kimondod....Nem érzem magam messiásnak aki mindenkin segít,csak sok mindennel nem értek egyet,aki ezrek sorsának irányítását vállalja az miért nem a szabadságával vagy az életével felel ha elszúrja.
2012. dec. 6. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!