Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ijesztgetik az embereket...

Miért ijesztgetik az embereket ennyire?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk már a világvége a csapból is folyik! Hol ezt lehet olvasni, hol azt! Nem lehet eldönteni, hogy lesz vagy nem lesz! Mindenhol mást írnak! Annyi de annyi szöveget olvastam már ezzel kapcsolatban itt is, meg máshol is de nem lehet egyről a kettőre jutni konkrétan. De azt mindenhol elmondhatom , hogy az emberek igen is félnek...

Láttam a NASA videót is a Magyar Csillagászati Egyesület honlapját is, egy csomó belinkelt oldalt amiket ide linkeltek páran és mindenhol azt láttam , HOGY NEM LESZ VILÁGVÉGE! De akkor miért félnek ennyire?


2012. dec. 8. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet eldönteni, hogy lesz vagy nem lesz!"


Csak a hülyék nem tudják eldönteni.

2012. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki az aki fél már ne haragudj?? Lehet hogy van 1-2 IQ hiányos, de a többség jókat szórakozik csak a dolgon. Meg mi az hogy nem lehet 1-ről a 2-re jutni? Nem tudod megkülönböztetni a tudományos oldalakról származó írásokat (M.CS.E.) a közröhej tárgyát képezőktől, vagy mi?
2012. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi világvége jóslatok közül az volt a legjobb, amikor a japánok -valamikor a nyolcvanas években- megjósolták, hogy a Gellért-hegy belecsúszik a Dunába.
2012. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha a Gellért-hegy belecsúszna a Dunába nem hogy a világnak, de még Budapestnek sem lenne vége. Max a belső kerületekben lenne egy szép nagy cunami.
2012. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lupus ***** válasza:
61%
Az emberek látják, hogy gyilkoljuk Földanyát, így a bűntudat mindenkiben dolgozik erősen. Ezért várják a világvégét, mert tudat alatt tudják, h k*rvára megérdemelnénk már egy apokalipszist.
2012. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igen persze megtudom különböztetni azért ennyire nem vagyok hülye :) Csak mivel annyi okosságot hallani a témáról, hogy már nem tudom mit higgyek vagy mit ne higgyek :)) Azt hiszem inkább készülök a karácsonyra hogy lefoglaljam magam :))
2012. dec. 8. 12:12
 7/8 Lupus ***** válasza:
43%
Jól is teszed, ha készülsz rá, ugyanis a híresztelésekkel ellentétben, idén sem marad el :)
2012. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem inkább készülök a karácsonyra hogy lefoglaljam magam"


Ehhez feltétlenül meg kellett kérdezni ezer+egyedszer is ezt a kérdést. Nem tudom, te mi a túrót szoktál olvasni, de értelmes helyeken sehol nem állítják, hogy ez a világvégésdi komoly.

2012. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!