Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megfejteném az univerzum...

Ha megfejteném az univerzum rejtélyét, hogy miért vagyunk itt? Isten miért teremtette meg a világot, érdekelne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megfejtettem az univerzum legnagyobb rejtélyét, azt hogy maga az egész világmindenség miért jött létre. isten miért teremtette meg és minket is miért hozott létre. Azt hogy mi a célja a létnek, mivel kellene foglalkoznia az embereknek. Mi végre vagyunk itt. Az összes végső kérdést, érdekelne ?


Sok ősi filozófiát áttanulmányoztam meg kvantumfizika olvadalakat, biológiát, őslénytant, matekot és eljutottam azon kérdések megválaszolására amiket ma a tudomány sem tud és a filozófusok, maga a hindu jógik sem és semelyik ősi vallás guruja. Na, erre mit lépsz ? Mennyire érdekelne ?


2012. dec. 8. 17:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2012. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
engem érdekelne :)
2012. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Naná hogy érdekel ird le!
2012. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdekelne, mert ilyen végső válasz nem létezik.
2012. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
nem ertem a kerdest most akkor mi van is most akkor mi van ha csak egy troll vagy na erre varjal gombot ?!
2012. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ötből kettő embert érdekelne, azaz negyven százaléka annak, akik a gyakori kérdéseken vannak és vették a fáradtságot, hogy írjanak. Azaz szarban van a haza. Engem érdekel a végkövetkeztetésed, bár én tudom a végső választ, amiből csak egy van és az illik minden alatta lévő kérdésre.
2012. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom az ilyen embereket, akiket a Fizikai dolgok a sötétségbe süllyesztették.



Nem a bibliáról van itt szó, nem a keresztényekröl a biblia fele nem igaz mivel átirták.


Egy isten létezik, ö olyan mint egy energia, van benne negatív és pozitív is.


Nincs jó és rossz. A sátánba is van jó, meg rossz is.


Persze jól eltudnánk ezen filózni, de ez így van.

Hogy mi a terve? Hát, isten túl magányos volt :D

Viccet félre téve, szerintem minden embernek az a feladata, hogy fejlődjön spirituálisan.

Ha odamész egy emberhez az utcán manapság, kiröhög, na meg a mai fiatalok.. Kell menni bulizni, piálni aztán jönnek a gondok (fizikai) a későbbiekben.

Az emberek több mint 90% (szerintem) be beszélte magának, hogy nincs pénz munka nélkül, a pénz beszél, a pénz diktál.. :)


Isten részei vagyunk, azaz mi is istenek vagyunk..

A telepátia.. úgy nevezik az nem véletlen:)

A gondolataink, teremtő erővel bírnak.

Nem csoda, hogy fiatal kortól elkezdve azon gondolkozunk hogy egy szakmát elvégezzünk, és tudjunk megélni.. hát ezért nem leszünk gazdagok, illetve nem lesz nekünk is házunk, meg kocsink meg amit szeretnénk :)



Aztán alattam jönnek a sötétben levő emberek, leszólásai, azzal ne foglalkozzatok, ezen gondolkozzatok :)

2012. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ui:

Ezt amióta tudom, boldog életem van.

Nem érdekelnek a negatív dolgok.

2012. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%

Sok f@szságot láttam már tőled, de ez tűnik a legmeredekebbnek. XD

Na nem bánom, vezesd elő az aktuális baromságot.

2012. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Ez a válasz, már ha létezik biztosan nem önthető csupán szavakba. Nem lehet kimondani, hogy ezért meg azért vagyunk a Földön. Ez ennél egy magasabb szint.
2012. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!