Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak itt indigo emberek?

Vannak itt indigo emberek?

Figyelt kérdés

Jól tudom hogy valódi indigo emberek nem igazán mutatkoznak és nem fedik fel magukat. Aki tényleg indigo, az tudja magáról, hogy miért rejtőzködik.

És ha egy ilyen ember olvassa most ezt az üzenetet, akkor kérlek jelentkezz. Van egy problémám, amit csak spirituális úton lehet megoldani egy indigo keze által. Remélem egy nap ez az üzenet célba ér.

Viszlát addig is. A szeretet vezesse utatokat.



2012. nov. 3. 16:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is jószándékból teszem fel neked ezt a kérdést: biztos, hogy a problémádat "csak spirituális úton lehet megoldani, egy indigo keze által"?
2012. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

"egy indigo keze által"


If you know, what I mean...

2012. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
ichigo
2012. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
hümm
2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de arra fogsz itt várni a gép előtt,hogy egy indigó ember---magatartászavaros,nyughatatlan,amit olvas,fel nem fogó,csak saját magát érdeklő --- ezt a kérdést megtalálja??

Hosszúra fog nőni a szakállad.Türelmet kívánok Neked,vagy oldd meg másképp a problémádat.Segíts magadon,Isten is megsegít.

2012. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
az mi?
2012. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
ennyi sok hülyét....komolyan.....mennyetek ki inkább kapálni,sepregetni,fát metszeni,vagy másszátok meg az asszonyt...sok szellemi toprongy
2012. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Én egy indigó ember vagyok. Mi a kérdésed?
2012. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szegény!
2012. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ragályos?
2012. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!