Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, hogy nem...

Akik azt mondják, hogy nem világvége lesz, hanem "valamiféle pozitív változás" azok ezt honnan veszik?

Figyelt kérdés
láttam több világvége kérdésre ilyen válaszok érkeztek
2012. dec. 9. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ők optimisták.


"pozitív változás lesz"-Optimisták csoportja.


"világvége lesz,kipusztul az emberiség"-Pesszimisták csoportja.


"nem lesz semmi"-Ők nem gondolják hogy bármi is történni fog.Miden úgy halad tovább,mint eddig volt.

2012. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jó a fantáziájuk.
2012. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lupus ***** válasza:

Ősi jóslatokból, amelyek szerint 21-én indul meg egy változás, amelynek a végkicsengése az ún. Aranykor lesz.


Ha részletesebben érdekel, és van türelmed:

http://www.youtube.com/watch?v=2B-xn-UPQGs

2012. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én tisztán-jövő-látó/halló vagyok, egy kis medvedisznóember röfögte el nekem egyik meditációm közbe.
2012. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi az hogy honnan veszik?

Mindenki saját maga kreálja a kis világát ők ezt hiszik, isten adja legyen igazuk, de ha nem lesz nem áll meg a világ.

2012. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És te honnan veszed hogy lesz világ vége? Hülyeség, egy jobb kor eljövetelére várunk. Remélem 22-én ismét talizunk és elmondhatjátok miért is hittetek annyira abban ami be sem következett.
2012. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló!

én itt gyk-n olvastam h. világvége lesz,ha valaki most fellátogat erre az oldalra az garantáltan ráakad legalább 1 ezzel foglalkozó kérdésre..:D sokan a maja naptár-jóslatra hivatkoznak, én meg csak kíváncsi voltam h. akik azt mondják 21-e után olyan váltás következik be aminek eredménye valami jó dolog lesz na azok miből gondolják ezt.

2012. dec. 9. 18:40
 8/17 anonim ***** válasza:

A világ lassanként szétpereg.. Remélem, hamarosan kiderül, hogy a pénz is csak illúzió.. Valami változásnak jönnie kell, a másik lehetőség a biztos csőd. (Ezt ugye ti sem akarhatjátok..)


Egyébként az idei évben nagyon felgyorsultak a spirituális 'tanulmányok', gondolatolvasás, intuíció stb. Aki látja, tudja. Aki MÉG nem látja, az is látni fogja idővel.

2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

aki elhiszi a világvégét,az idióta

de még nagyobb idióta az,aki ezt az ezos dumát benyalta

aki belinkelte avatarát...gondolom hisz neki.....sztem ne ezt a hp-t nézegesd,,,,inkább menj orvoshoz

2012. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló!

Téged valaki megbántott vagy mi történt? Légy szíves ne ilyen lekezelően válaszolj.

Köszönöm.

2012. dec. 10. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!