Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is kapott ehhez hasonló...

Más is kapott ehhez hasonló üzeneteket a fórumon, vagy csak engem találtak meg az ilyen érdekes dolgokkal? XD

Figyelt kérdés

Üdv fórumozó !


Ez egy autómata üzenet és vedd komolyan kérlek mert FONTOS !


December 21-én megtámadják a földet egy Reptílián/Reptoidnek nevezett földönkívüli faj. Szuoererős mentális technikájuk van és nagyon erős fegyvereik ellenére NEM LEGYŐZHETETLENEK !!!


Ne ijedj meg kérlek, ha ez az írgalmatlan pusztítás bekövetkezik. Mindvégig őrizd meg a higgadtságodat. Csak így győzhatünk. Az ellenállásnak szüksége van rád az utolsó időkban.


Nem viccelek, közeleg a vég ! Az utolsó időket éljük.


Legfontosabb : KÖZÖLD CSALÁDODDAL, SZERETTEIDDEL, BARÁTAIDDAL ÉS EMBERTÁRSAIDDAL, HOGY KÉSZÜLJENEK FEL ÉS NE HAGYJÁK MAGUKAT !



2012. dec. 7. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én 2x megkaptam.
2012. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy kivételesen nem csak engem bombáznak ilyenekkel xD
2012. dec. 7. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
En is megkaptam, mar asom is az atombunkert es elhoztam 10kg kenyeret a boltbol. Allitolag az megved. :)
2012. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ohh, kössz a tippet, akkor holnap én is azzal kezdek hogy felvásárolok minden kenyeret a boltokból.. na meg kakaós csigát :)
2012. dec. 7. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez már volt egyszer én már találkoztam egy másik kérdésben ugyanezel az atomatikus üzenettel!
2012. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én miért nem kapok ilyen üzenetet?:o Nem vagyok kiválasztott?:(
2012. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Most ebből lesz divat? Ezt fogjátok 2 percenként kérdezgetni?
2012. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem. Elolvastam, nevettem egy jót, azután szétnéztem a kérdések között, és mivel én nem találtam ilyet, ezért gondoltam rákérdezek. Nem ülök itt minden nap minden órájában hogy minden egyes kérdést elolvashassak, egyszerűen csak kíváncsi voltam hogy hány embert találnak meg az ilyenekkel. De amint látom, van akinek már mindegy hogy mit kérdez az ember, úgy is beleköt valahogyan.
2012. dec. 7. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyet meg egy másik reptoidos üzenetet is.
2012. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neee, a kakaós csiga életre kelhet és akkor nem lesz menekvés. Láttam egy filmben.
2012. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!