Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen állatot (lényt) láthattam?

Milyen állatot (lényt) láthattam?

Figyelt kérdés

Tegnap este kint sétálgattam az erdő szélén, hogy szívjak egy kis friss levegőt, nagyon szép este volt 9 óra körül lehetett..., bepillantottam az erdőbe a fák közé hátha látok valami éjszakai állatot. Hamarosan megpillantottam valami szürkét, guggolt a fűben mintha meg lett volna dermedve azt hittem valami kóbor kutya vagy őz, véletlen ráléptem a száraz levelekre, és rámnézett azokkal a hatalmas fekete szemeivel, de nem tünt ártalmasnak olyan volt a nézése mint 1 kutyának, de a testfelépítése inkább emberszerű volt. A lény maga szürke színű volt, a hátsó végtagjai mint egy kutyájé, vagy farkasé,nagyon megijedtem a lénytől amikor szép lassan elkezdett mászni felém, még mindig abban a guggoló testhelyzetben,amikor közelebb ért megláttam azokat a hatalmas kiálló szemfogait, szőr nem igazán volt a testén csak foltokban a hátán és a hasán. Farka sem volt tehát nem lehetett semmiféle kutya vagy farkas. Egy darabig nézett engem, tőlem körülbelül 5 méterre lehetett, de nem telt el sok idő, amint ezt gondoltam, még közelebb jött és hirtelen a két hátsó lábára egyenesedett. Na mondanom se kell hogy mennyire beparáztam. Szép lassan meghátráltam és hosszú léptekkel elindultam a másik irányba, vissza-vissza nézve. Az állat még mindig egy helyben állt két lábra ereszkedve és szuszogott. Eltávolodtam és a távolból figyeltem tovább. A teremtmény hirtelen újra felvette a guggoló testhelyzetet és beszaladt a fák közé. Gondoltam ezen az oldalon is megosztom ezt a különös találkozást ezzel az állattal. rövid leírása: két lábon állva kb. 120cm magas, teljesen szürke színű a bőre, nincs rajta szőr csak foltokban, testfelépítése emberszerű, hátsó lába farkaséra hasonlít, mellső lába hasonlít az emberi kézre csak hatalmas karmokkal, szeme nagy kidülledt és koromfekete...

Milyen állat lehetett ez, esetleg valami korcs, vagy természetfeletti dolog? Bár a természetfelettiben kételkednék. De tényleg nagyon ijesztő volt, még sosem láttam ilyet.


2012. aug. 22. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
56%

az a helyzet hogy én hiszek az ilyenekben szóval most tök összecsináltam magam

távolról kelett volna képet csinálni

ilyesztő

még jó hogy nem lett bajod

2012. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Hát igen ijesztő egy élmény, ma is ki akartam menni megnézni hogy ott lesz-e megint az állat, de nem mertem kimozdulni, mert féltem hogy nekem ront... esetleg más is látott már ilyen állatot vagy tud róla valami információt?
2012. aug. 22. 22:08
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy loú volt.
2012. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ilyesmi volt?

2012. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
A fél ember fél farkas alakra tippelnék, de nem értem hogy lehet ilyen alacsony...
2012. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

"Hamarosan megpillantottam valami szürkét, guggolt a fűben mintha meg lett volna dermedve"


Akkor az a mezőőr volt és éppen szart.

2012. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
17%

csak én vagyok ilyen félős

amikor megláttam azt a képet szinte elbőgtem magam


kérdező: a saját testi épséged miatt ki ne menny, mert nem tudod mi az, nem tudod mit akar majd


remélem nem találkozol vele többet


én biztos egy ilyen eset után utcára se mernék menni nem hogy erdőbe

2012. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:

az utolsó és első válaszoló vagyok

15/l

2012. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
Hahaha, a 6osnak van igaza.
2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért egyből a farkasember ugrott be. De lehet valami maci ami beteg ezért hullik a szőre.
2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!