Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam? Vagy csak...

Mit láthattam? Vagy csak káprázott a szemem?

Figyelt kérdés

A balatoni nyaralónkban voltam. Két emeletes, és a második emeleten alszom. Este, sötétben mentem a ház mellett, és egyszer csak hallottam a nevem a hátam mögött. Megfordultam, és a szemem sarkából még láttam, hogy a kert felől villant egy óriási sárga fény. Visszafordultam, és megnéztem, nem maradt-e véletlenül égve a sufni melletti lámpa, de nem. Ráadásul, a hang, ami a nevemet mondta, nem szólt ismerősen, és a a hátam mögött sem volt senki!

Lehet, hogy tényleg már fáradt voltam, és káprázott a szemem, de ha nem, akkor mi lehetett?

Lehetőleg tényleg a KÉRDÉSRE kérek válaszokat, és nem olyat, hogy "Biztos beszívtam!"!



2012. dec. 10. 17:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem csak képzelödtél,de sajnos be kell vallani önmagunknak hogy sokmindent nem tudunk még erröl a világról,Mer vagy a fejesek sem tudják, vagy nem akarják tudatni
2012. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én hallottam arról, hogy ha valaki már fáradt és szinte már alszik, gyakran hall valami dallamot, de gyakori az is, hogy a saját nevét.
2013. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!