Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy mindenk...

Ti hisztek abban, hogy mindenkinek létezik egy másik fele valahol a világban?

Figyelt kérdés
Valaki, akit csak neki teremtettek, aki csak vele lehet önmaga és igazán boldog? Tudom, hogy ez túl mesebelinek hangzik, de én szerintem megtaláltam ezt az embert. Mintha az egész eddigi életem csak azért alakult volna, úgy, ahogy, hogy őt megismerjem. Nem is tudom, hogy tudtam nélküle eddig élni. Ti is éreztétek már ezt valaki iránt? Hogy megtaláltátok ezt a "másik felet"?
2012. dec. 10. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
nem
2012. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 x) ***** válasza:
64%
Nem.
2012. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen.


Darth Maul

2012. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha az ember igazán szerelmes, akkor érzi ezt. Én is voltam olyan szerelmes, hogy azt gondoltam, ezt az embert semmi kétség, "nekem teremtették" úgy éreztem, eddig minden azért történt, hogy vele találkozzak. Aztán persze ő egy idő után már nem érzett úgy mint régen és emiatt nem akarta velem folytatni a kapcsolatot. Szóval ilyen alapon hibás az elmélet. Érvek

1. Mikor az ember szerelmes, sokkal jobbnak, többnek, különlegesebbnek látja a másikat mint ami. Amint lecseng a szerelmi őrület, rájössz, hogy a párod sajnos nemcsak hogy nem különleges hanem egyenesen vannak olyan dolgai is, amitől enyhén szólva sem érzed azt, hogy neked lett teremtve. Ez persze évek alatt jön el.

2. Nincsenek "igazik". Agyat elborító, lila ködös szerelmek vannak meg olyanok, akik jobban vagy kevésbé illenek hozzánk. Szerencse kérdése, ki milyen virágot szakít.

2012. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Abban az esetben ha egy földigiliszta vagy aki valamikor balesetet szenvedett igen.
2012. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem.

Túl meseszerű, túl szép.

2012. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen!


De én jól tudom, hogy hol van a másik felem... pont itt a jobb oldalamon. A másik másik felem meg a bal oldalamon van, így állok össze.

2012. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én éreztem ilyet.

Sajnos hiába volt, mert mind a ketten kapcsolatban élünk.


Nem jöttünk össze, de azóta semmi nem olyan, mint volt.

Mióta megismertem, csak utána vágyom, nem tudom elfelejteni.

Azt érzem, hogy "Ő AZ", de most már hiába...

Ha fiatalabb korunkban találkoztunk volna, minden más lenne.

Azt hiszem, akkor ő lenne a férjem.

Szerintem Ő is így érez, mintha mágnes vonzana minket össze.

Nem akarok semmit, nem akarom feldúlni a házasságát, a sajátomat sem.


Inkább jobb nem látni, mert ha látom, csak rosszabb minden...

2012. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
megtaláltam az ikerlángomat :) mégha párkapcsolatom nincs is, de örülök hogy Ő mellettem van, boldoggá tesz.
2012. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!