Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki azért marad egyedül egész életében, mert a másik nem egyik korosztálynak se felel meg?

Figyelt kérdés
Erre én jó példa vagyok. 24 éves szűz férfi létemre azért nem kellek fiatalabb lányoknak, mert nincs tapasztalatom, idősebbeknek pedig nyilván azért nem, mert nem vagy testesebb alkatú.
2012. júl. 5. 10:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
,,vagy" helyett vagyok
2012. júl. 5. 10:24
 2/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy jó lennél azért pár lánynak, csak sűrűbben kellene ismerkedni.. nincs olyan ember, aki ne tetszene legalább 1 másik embernek.
2012. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de az utóbbinak azért se, mert még iskolába járok, és nem 200 meg 300 ezreket keresek
2012. júl. 5. 10:28
 4/19 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Nem egyik kedvenc gitárosom is(Rickes Medlocke ex-Blackfoot,Lynyrd Skynyrd) is egy kb fele annyi idős csajjal van mint ő(62 éves és nincsennek olyan hú derég együtt 2000 valahány óta) lehet hogy később találod meg
2012. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
egyszerűen félek ismerkedni a nőkkel, mert hatalmas igényeik vannak
2012. júl. 5. 10:28
 6/19 A kérdező kommentje:
kösz szépen, csak én már nem sokáig tudok várni, mert akkor inkább elmegyek prostituálthoz
2012. júl. 5. 10:29
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Ne szenvedj ezekkel a korosztályokkal már. Egy jó pasi fiatalabb meg idősebb nőket is le tud fektetni bármikor, aki meg szar pasi, az az egyiket sem. Igyekezz jobb pasivá válni. Bár nyilván könnyebb a gyik-en nyígni, mint lemenni egy rohadt edzőterembe...
2012. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sportolni szoktam, de gyúrni nem. F*szom ki van már, hogy mindenkinek gyúrnia kell, hogy boldog emberré váljon...
2012. júl. 5. 10:30
 9/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam már gyúrni súlyzókkal, de hosszútávon nem kötött le, sokkal jobban kedvelem a ,,mozgalmasabb" sportokat.
2012. júl. 5. 10:31
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy tökéletesen kigyúrt test különben is évek munkája. Nem akarok még 2-3 évet várni ahhoz, hogy alkalmas legyek a szüzességem elvesztéséhez!!!!
2012. júl. 5. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!