Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy valaki teljesen megtalálja a másik nemben önmagát?

Figyelt kérdés

23 éves lány vok. Dolgoztam egy helyen ahol hála istennek elég sok ember megfordul,nők férfiak egyaránt. Van egy srác,akit már régebb óta ismerek látásból,de a munkám során nagyon "egymásra találtunk".

Ezt úgy képzeljétek,hogy szinte minden közös bennünk... Egy az érdeklődési körünk, nagyon sokszor azonos a véleményünk,mind ketten uralkodó és bulizós típusok vagyunk stb. Voltunk együtt egy párszor,és nagyon jó volt mindekettőnknek együtt. Sokan mondják hogy neki is, hogy én hozzávaló csaj vagyok,és nekem is sokan mondják hogy ő kellene nekem,mert összeillünk.

Csak az a gond hogy nekem van egy babám,aki miatt nem akar komolyabb kapcsolatot. Félre ne értsétek szerelmes sem én nem vagyok, sem ő nem az.

Csak ez az egész annyira furcsa. Volt már hasonló helyzetben valaki? Mi ilyen esetben a teendő?


2009. máj. 28. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre a válasz: igen, szerintem lehet, én most így érzem magam.


A másodikat nem is nagyon értettem (baba? pasi, vagy mi?)

2009. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz,hogy valakivel ennyire "eggyüt"vagy de az ellentétek vonzása a jó kapcsolati szempontbol.PL:ha mind ketten uralkodo tipusok vagytok akkor elég nehézkesen fogjátok uralni egymást.Neked is meg a srácnak is olyan partner kell akit tudtok uralni.
2009. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hali!Hát az tök jó ha az ember talál egy jó barátot és vidámabb lesz az élete stb. De az egyformák taszítják egymást nem?Mi abban az érdekes ha ő is ugyan olyan mint te? Hiszen én tökre beunnám magam.A másságban van az érdekesség nem? Szóval te érzed,ha komolyabbat szeretnél tőle,akkor kérdezz rá nála bátran hiszen nincs vesztenivalód.(Kivéve ha a baba apukája a férjed...)
2009. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most én is megtaláltam "önmagam". Pontosan ahogy leírtad. Azonos a véleményünk, a gondoltaink. Többször akér több perces csend után ugyanazokkal a szavakkal kezdünk egy új témába mint előtte. Ez hülyén hangzik, de mintha a legjobb barátnőm lenne (a legjobb barátnőm az aki ismeri a gondolataimat, félszavakból megért, de ehhez vele több mint 1 év kellett, párommal pedig mindössze 4 hónapja ismerjük 1mást). Én hiszek ebben a lelki társ dologban.

A kérdés második részét pedig én se értem. Szerintem a baba mint gyerek van képben, de ha nem akartok 1mástól semmit, akkor miért számít ennyire hogy mennyire összeilletek? Ha én valakitől nem akarok semmit akkor nem foglalkozok vele hogy mennyire lennénk jó páros

2009. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mármint hogy mi lyen esetben a teendő?

Én a srácra gondolok,hogy mit kellene csinálnom,mert megint csak ismételni tudom,hogy ez nagyon furcsa ritka helyzet...

Esetleg "erőltetnem" kellene,hogy legyen komolyabb? Nem akarok rászállni,félre ne értsétek...

Ezt a szimpátiát és ezt a közös életvitelt meg mindent nem lehet olyan könnyen annyiba hagyni.

2009. máj. 28. 13:23
 6/8 A kérdező kommentje:

13:22-es igen van egy gyerekem.

Úgy érzem akar valamit tőlem,meg én is tőle,de ő a gyerektől "fél". De nem vagyunk szerelmesek...



Elvileg az ellentétek taszítják egymást. De gondoljatok csak abba bele hogy milyen az ha ő estleg otthonülős típus,te bulizós vagy,és az ő érdekében te is otthon maradsz mert ő féltékeny(te nem vagy az). Vagy ha például te odavagy a barátaidért szívesen vagy velük,de ő meg mindig csak azt akarja hogy ti legyetek együtt barátok nélkül... Az ilyen ellentétek is vonzák egymást?:S:S Mert már volt ebben is tapasztalatom...

2009. máj. 28. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs,ellentétek vonzák egymást...(elírtam)
2009. máj. 28. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:

13:22 vagyok

én amondó vagyok h ne erőltesd, de finoman, "női praktikákkal meg tudod fogni" ez most lehet picit csúnyán hangzott, de ha benne van a dolgokban akkor lehet hogy ebből több is lehetne. Lehet csak meg kell szoknia a tényt hogy nem csak te vagy, hanem ti vagy és kettőtöket kap.

2009. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!