Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelem bevonzása vonzás...

Szerelem bevonzása vonzás törvényével, kinek sikerült, tapasztalat, módszer?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 16:31
 1/6 anonim válasza:
4%
ez egy hülyeség. átbasznak, bármit is csinálsz.
2012. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
A vonzás törvénye egy nagy hülyeség.
2012. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Valaki beavatna ?
2012. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
64%
Én vonzanám őket, csak sajna a külsőm olyan mértékben taszítja őket, hogy nincs az a törvény, amivel nekem valaha lesz csajom :D
2012. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már sikerült, csak annyira bonyolult ez a vonzás, hogy már leálltam, róla, más téren is "balul" sült el...
2012. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%

Talán egy randi oldalt kéne megpróbálnod. A (nagyon) szép lányok (nem a fakebook qrvák) pedig a kevésbé jóképűekkel is hajlandóak találkozni, mivel hihetetlen de kevesebbszer szólítják meg őket mint a kissé rondákat, bár az ilyen kérdéseknek nem az ezotériában a helye.


Kedves kérdező benyaltad az amit nagyon sokan, a vonzás csak annak az elhitetése, hogy a pozitív gondolkodástól szádba repül a sült-galamb, majd aranyat sz@rsz.

2012. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!