Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tarskereso oldalakon is sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tarskereso oldalakon is sok a komolytalan (sajat tapasztalat alapjan )?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 06:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Olyan, mintha szex oldalakon járnék. Nincs kivétel. Nem a szexel van bajom, az embert csak arra keresik, persze olyanok is akiknek van párjuk ( élettárs,házastárs, barátnő), ezek után elgondolkodik az ember. Hát én ezért már feldtam. Ja és ráadásul egész messze lakik, mivel vállalkozó, ezért meg is tudja oldani a látogatásokat. Nem értik mi a gond ezzel.
2012. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, egyeseknek egyszeruen szorakozas csupan latni akarjak hogyan reagal a masik,de ha valami konkretat kersz, egyszeruen eltunnek,nem valaszolnak.
2012. dec. 6. 08:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen az. És hiába a kedves és névre szóló levél, a mögött is hátsó szándékot sejt majdnem mindenki.
2012. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pont ezért nincs értelme az időt pazarolni ilyen oldalakon. A sok szánalmas ember aki csak önbizalomnövelés és mások hülyítése miatt van fenn, nem érdemli meg, hogy értékes emberek rájuk pazarolják az időt.
2012. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sok a komolytalan igen, ezért nehéz azoknak kiszűrniük, akik tényleg komoly társra vágynak. De egyre többen ezeken az oldalakon találják meg a párjukat és sok embernek bejön ez a fajta ismerkedés, mert gyors, kényelmes, praktikus és nem utolsó sorban több "jelentkező" közül lehet választani jó esetben, mint mondjuk élőben.

De énn megmondom őszintén, hogy nem a neten szeretnék társra találni, mert számomra az személytelen. Tudom, élőben sem egyszerű kifogni azt, aki hozzánk illik, de legalább egyből látod őt hogyan viselkedik, beszél stb. Szerintem sokkal varázslatosabb, nagyobb a kihívás az élőben való ismerkedés. Persze az sem mindegy, hogy hol ismerkedik az ember, mert például saját tapasztalatom szerint disco-ban nem lehet.

2012. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként már társkeresőről is randiztam egy sráccal, de elég nagy csalódás volt számomra, mikor láttam, hogy élőben nem is olyan se külsőleg, se belsőleg, ahogyan én elképzeltem. Most felszínesnek fognak itt gondolni egyesek, de ez van. Ami nem jön be, azt nem kell erőltetni.
2012. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen,hat vegul is az ilyen ismerkedes eleg gyakran olyan hogy "en nem ilyen lovat akartam" ,persze mindket felre ertendo.
2012. dec. 6. 12:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát rengeteg. Amikor én járok 10-ből minimum 2 csak úgy felregisztrált, sokszor még pasija is van. Aztán vannak a kamus profilok (sokszor modellektől lopják a fényképüket), akik csak arra kíváncsiak mennyien buknak rájuk, stb.


21/F

2012. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell hónapokig húzni az ismerkedést, találkozó minél előbb. Mert akkor nem fantáziálgatsz róla hogy milyen külsőleg, meg milyen a hangja, hanem tapasztalod.
2012. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nemcsak a foglalt nők regisztrálnak ilyen oldalakra. Gyakran veszem észre, hogy bizony nős, v. csak szimplán foglalt férfiak is keresnek egy-egy alkalomra nőket. Erről még riport is készült a tv-ben.


Nagyon fontos, hogy mielőtt valaki találkozik a neten kiszemeltjével élőben, azért lásson az illetőről egész alakos v. közeli képet is, illetve azért legyen egy-két levélváltás, hogy mégis kivel állunk szemben. Ja és igen, a személyes ismerkedés a legfontosabb, tényleg nem szabad sokáig e-mail váltással húzni az időt, mert koppanás lehet a vége. Ha valaki tényleg tudatosan, felkészülve vág neki a netes ismerkedésnek és ki tudja szűrni a normális embereket, akkor így is lehet párra lelni.

Bár továbbra is azt gondolom, hogy a netes társkereső oldalak egy húspiachoz hasonlíthatóak v. egy online katalógushoz.

2012. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!