Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors fogyókúra?

Gyors fogyókúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

szilveszterre szeretném magam formába hozni egy hónapom van rá. Gimibe járok, sokszor 6-nál előbb nem érek haza, és a tanulás mellett kondizni sincs időm járni, maximum este pár felülés és hasonlók. Valami olyan módszerre lenne szükségem, ami így is jól végezhető, méregtelenít és fogyaszt is. Nem tudom hány kilót szeretnék leadni, de szilveszterig elég sokat utána bele szeretnék kezdeni egy tartósabb, lassúbb diétába. Személyes tapasztalataitokat is elmesélnétek egy-egy diétával kapcsolatban, iletve tippeket,módszereket ezzel kapcsolatban? nagyon köszönöm

16/L



2012. dec. 4. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

1. Talán 1hónap alatt híztál meg? (Költői kérdés volt) szóval akkor szerinted 1 hónap alatt jópár kilótol meg tudsz szabadulni? Valasz :nem! Max 3 kiló ha sok a felesleg..

2. Az, hogy nincs időd sportra csak kifogás. Én 18 vagyok, most érettségizem és van heti 2X 9 órám is.. Mégis heti 4-5x eltudok menni kondiba.. (16 évesen mit csinalsz te du.6-ig suliba??)

2012. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem akarok egy hónap alatt akkora változást, csak hogy kicsit formába hozzam magam.

faktjaim vannak, versenyelőkészítések énekkar stb. és amire a buszom hazaér amire én hazaérek este6 lesz. és akkor nekiállni tanulni másnapra, örülök ha 9re végzek. amikor van időm vagy maradnak el óráim persze elmegyek sportolni is meg hétvégente is, de naponta nincs időm rá. tudom hogy az egész életmódomon kellene változtatnom, mert rendszertelenül eszem akkor ha van egykis időm rá. de nem tudom hogy ezt hogy tudnám megoldani, és főleg a sport kérdéses, mert tavaly még nem volt ilyen szigorú órarendem és akkor naponta sportoltam (kondi, aerobik,futás..) és akkor jól éreztem magam. de most tényleg nincs időm. és ez nem kifogás.

2012. dec. 4. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Normálisan kell enni. Ez nem megtanulhatatlan, nem kivitelezhetetlen.

Nyilván napi 20 perces edzések is beleférnek.

2012. dec. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
A leggyorsabb és leghatásosabb ilyen rövid idő alatt az Atkins diéta.
2012. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!