Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A világvége, ha nem is de ez...

A világvége, ha nem is de ez biztos bekövetkezik igaz? Lent.

Figyelt kérdés

Az már tuti,hogy nem lesz világvége,mindenki azt mondja,de a három napos sötétség az lesz ugye? Szerintem igen.

Mint ismerős 21-én azaz jövő hét pénteken Moszkvai idő szerint 10 órakor (itthon 7 órakor) néhány perc alatt besötétedik és majd 3 nap múlva világosodik ki.Ezalatt nem lesz áram,nem fog működni semmi,semmi közlekedési eszköz nem fog járni az autótol a vonatig semmi,nem is fog működni,síri csend lesz és a természetes sötétségtöl még sötétebb ,mert az utcán a lámpák se fognak működni és az emberek semmit nem tudnak majd ugye csinálni,csak otthon nézni egymást a gyertyafénynél.

Aztán három nap múlva 24-én kivilágosodik és újra megindul az élet a nagyvilágban.

Ja még annyit,hogy ezalatt a három nap alatt az emberek 10%-a meghalhat.


Ez a három napi sötétség (null sík) akkor igaz? kérdem én.



2012. dec. 15. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem...már lemondták...nem kelt el elég jegy...
2012. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon leoltasz minden villanyt, az ablakokat besötétíted, akkor akár 3 napig is üldögélhetsz sötétben.

De másutt az élet nem fog megállni.

2012. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Jajj ne már megint a nullsík... azt hittem, hogy túl vagyunk már rajta :=/
2012. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bekövetkezik,de komolyan mondom néhány embernek nem ártana ez a dolog,mert amit művelnek a Világban az egyszerűen elborzaszt.Sokat utazom,úgyhogy látom mi van.
2012. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez mi?

[link]

2012. dec. 15. 18:08
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
3 napos sötétség nem lesz, hanem már van, csak nem odakint, hanem benn a fejedben és nem 3 napos az tuti...
2012. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan világot "teremt" magának, amilyet akar, én nem fogok sötétben lenni és nem azért mert van világító eszközöm.

Az én fejemben világosság honol.

2012. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom majd mit mondtok,hogyha jövő pénteken tényleg bekövetkezne?
2012. dec. 15. 18:17
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező.


Csak azt próbáld meg elmagyarázni nekem, hogy mitől lesz sötét. Hová tűnik a nap?

És miért történik mindez? Mi fogja kiváltani? Mi lesz az értelme, miért történne sötétség? Eddig miét nem történt ilyen még soha? A Föld keringése és forgása nem változott, nem mentünk odébb az űrben...

Miért nem lesz áram? Mi tudja olyan szinten befolyásolni az áramszolgáltatást, hogy még az autó sem működik?

Kérlek, válaszolj minden felvetésemre szép sorban észérvekkel!


És utolsó kérdésedre: mit fogunk csinálni, ha mégis megtörténne? Semmit. HA mégis megtörténik [esélye 0%], akkor sötét lesz 3 napig és kész. Érdekel ez engem? Nem igazán.

Gondolod, hogy akiknél kikapcsolják az áramot, azok mind meghalnak?

2012. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!