Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A világvége, ha nem is de ez...

A világvége, ha nem is de ez biztos bekövetkezik igaz? Lent.

Figyelt kérdés

Az már tuti,hogy nem lesz világvége,mindenki azt mondja,de a három napos sötétség az lesz ugye? Szerintem igen.

Mint ismerős 21-én azaz jövő hét pénteken Moszkvai idő szerint 10 órakor (itthon 7 órakor) néhány perc alatt besötétedik és majd 3 nap múlva világosodik ki.Ezalatt nem lesz áram,nem fog működni semmi,semmi közlekedési eszköz nem fog járni az autótol a vonatig semmi,nem is fog működni,síri csend lesz és a természetes sötétségtöl még sötétebb ,mert az utcán a lámpák se fognak működni és az emberek semmit nem tudnak majd ugye csinálni,csak otthon nézni egymást a gyertyafénynél.

Aztán három nap múlva 24-én kivilágosodik és újra megindul az élet a nagyvilágban.

Ja még annyit,hogy ezalatt a három nap alatt az emberek 10%-a meghalhat.


Ez a három napi sötétség (null sík) akkor igaz? kérdem én.



2012. dec. 15. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyébként drága kérdező, a belinkelt cikket végigolvastad?

URBAN LEGENDS = VÁROSI LEGENDÁK

Végig is olvastad, amit belinkeltél?

"Félni természetesen nem kell, ez is csak egy mutációja azoknak a riogatásoknak, amik a 2012-es év vége kapcsán évek óta megjelennek. Túl azon, hogy az írás szerzője maga sem tudja eldönteni, mekkora veszély leselkedik az emberiségre (“semmitől sem kell félni, sem tartani” kontra “az emberiség 10 %-ka elhunyhat“), sem a NASA, sem más komoly tudományos szervezet nem jósol hasonlókat, sőt, ezeknek épp az ellenkezőjét állítják"

2012. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Nem tudom majd mit mondtok,hogyha jövő pénteken tényleg bekövetkezne?"

Azt, hogy legalább nem riogattam besz&rásig 3 hónapig az embereket.

Tiszta pozitívum az én hozzáállásom!

2012. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjátok felfogni, hogy nincs olyan, hogy null sík? Nem létezik null sík, de ez még önmagában is egy baromság.
2012. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Amúgymeg az élet nekem sem áll meg,mert aznap pont dolgozom.
2012. dec. 15. 19:04
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezeket a fenyegetéseket, hogy mit én megmondtam előre, s majd mit fogtok mondani, blabalba.

Érdekes. A sok marhaságot összehordó még soha nem kért elnézést. Hogy csak az előző félévet veszem: mi van a focivébével? Mi van az olimpiával? Akkor is rettegnünk kellet volna, s akkor is nulláig lehúztátok azokat, akik beírták, hülyeség.

2012. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért én olyan kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki ezt a sok orbitális baromságot kitalálja? Tuti, hogy a világ legjobb humoristája, és nobel díjat érdemel. Valszeg otthon ül, és röhög a sok ostobán :D Mert lássuk be, azért ez a három napos sötétség, mindent visz.


Amúgy pedig, nem kell félni a három napostól.. a sötétség már rohadt régen itt van, és terjed, mint a pestis.

2012. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nagynevű, közismert fizikus vagy, hogy ilyen magabiztosan írod, hogy mint tudjuk...


Értelmes emberben futó gondolatig sem időzik ez a világvége-őrület a fejében. Értelmes ember nem is a bulvárlapokból tájékozódik tudományos kérdésekről.

Nullsík kifejezést, vagy bármi egyéb azzal egyenértékű dolgot nem ismer a tudomány. Ez egy hülyeség a sok közül.

Másik: mitől sötétedne be az egész földön? Mi az, amelyik héjként burkolja be a Földet, elzárva a napfényt? Ez a második hülyeség?

Mitől nem lesz áram, s mi bénítja meg a robbanómotorokat?


Az olyan édi, amit a végére odabiggyesztettél, az a tíz százalék.

2012. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

kérdező

a te agyadban van nullsík

nulla agysejt,sík hülye fejben

2012. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
10 Hát egyszerű.A Gamma lyuk beszippantja a napot 3 napra,utána kiköpi.
2012. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!