Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Döntenétek? Világvége vagy nem?

Döntenétek? Világvége vagy nem?

Figyelt kérdés
Most vajon lesz vagy nem lesz :D ez bizony örök kérdés vagyis nem már csak 6 nap... :/ Annyit dolgot elolvastam itt és máshol is hogy én már nem tudom mit higgyek :D mondjuk tudományos alapot egyik sem adott már mint arra hogy bekövetkezik? valaki tud vmit?

2012. dec. 15. 23:38
 1/9 MBS válasza:
86%
Hello! Nagyon egyszerű a dolog. Gondolkozz reálisan. Azért lenne vége a világnak mert nincs tovább a Maja naptár? Most tegyük föl hogy a föld egy részén élő emberek minden hónapban készítenek egy naptárt például októberben egy havi naptárt. Ha valami miatt kihalnak és véletlenül arra jár egy régész vagy bárki és megtalálja akkor ott a világvége? Mert nem talált többet? Akár a Maja naptár is mikor is haltak ki? 1550? Így is előre 462 évre meg volt a naptáruk minek csinálták volna tovább? Lehet, hogy megunták aztán kész. Ebből maximum az üzletek kaszálnak mert a sok ember elmegy bevásárolni szóval ők jól szakítanak belőle.
2012. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nem is lesz. Naponta 1000 ilyen kérdés van és mocsok unalmas már.
2012. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nyugi, hozzánk nem ér el.

a maja naptárban benne van, hogy ott ahol nincs visszafizetve az államadósság azoknak elmarad a visszafizetés végéig.

2012. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk csak 2062-ben lesz, mert 50 evvel le vagyunk maradva.
2012. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de a lemaradásunk egyre nő. Szóval lehet az még 60,80, és többszáz év is.
2012. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pénteken meglátjuk. Ezt senki nem tudja mi fog történni, vagy mi nem. De nagyon sokan várják a változásokat.
2012. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
m1 néztem ma. Arról beszélt az Ausztrál miniszterelnök nő, hogy szerinte is lesz valami.
2012. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja, azt én is láttam:D

"mindegy hogy mi hozza el, meteoritzápor, vagy a koreai pop zene":D mondjuk a gangnam style beemelése kicsit azt az érzést kelti, mintha nem venné komolyan..;):D

meg hogy valamelyik ázsiai hegyből egy UFO űrhajó emelkedik ki:O


az egész egy hatalmas humbug, egyre idegesítőbb, mert az emberek egyre kevésbé immunisak a hülyeségre...


de majd Simon megmagyarázza:

http://www.youtube.com/watch?v=xwBqxbia7S4

2012. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szomorú, hogy olyan dolgokról alkotnak véleményt egyesek, amiről fogalmuk sincs. Kivétel a tiszteletnek :) A maya naptár ciklikus! Aki nem tudja, hogy mit jelent a ciklikus szó, nézzen utánna! Majd azután okoskodhat, hogy a maják csak addig készítették el a naptárt... Képzeljük el, ha minden óra (időmérő eszköz) éjfélkor megállna, mert akkor ugyebár véget ér egy nap. Tök logikus lenne nem?! Mindegy, elnézést a szarkasztikus hangnem miatt. A világvége pedig szubjektív, akkor jön el, amikor meghalsz.
2012. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!