Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire hiteles videó?

Figyelt kérdés
Kínában egy utcai kamera felvétele amiben egy teherautó kis híján elüt egy motorbiciklist azonban egy nő a semmiből feltűnik és el ,,teleportál'' vele. Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=iQXLhHPJ1Wo

2012. dec. 16. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok, de ez egyèrtelmű hamisítványnak tűnik.
2012. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én csak egy dologból gondolom annak: Ahogy a motorost el teleportálta szembe állt vele, de amikor vissza tér vele már tőle oldalt áll. Bár mondjuk ez bizonyítéka is lehet annak, hogy nem szerkesztett.
2012. dec. 16. 19:44
 3/17 Dalek Traak ***** válasza:
Sajnálom de ez nem valódi. Ennek ellenére a teleportálás megfelelő technológiával lehetséges.
2012. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos megvan valahol az eredeti felvétel is...
2012. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom úgy csinálsz mint ha manapság egy videóról meg lehetne állapítani hogy valódi e.


Tudod milyen szoftverek vannak? Ez nem nagy dolog.


Amúgy ez valami játéknak a reklám promója volt kínában ,én így tudom.

2012. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"teleportálás megfelelő technológiával lehetséges."


És hol a fenében van az a technológia? Állítasz valamit ami sehol nincs!

2012. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt egy biztonsági kamera vette fel amihez nem hinném hogy csak úgy engednék hogy bárki is hozzá férjen.
2012. dec. 16. 20:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Fotonokat már sikerült teleportálni tudtommal. Ezt nem a blikkben olvastam. De a video nem valós. Amikor elindul a motorosért fénycsíkot húz maga után, szóval ott tulajdonképp nem teleportál, hanem begyorsul. Aztán mikor elrepíti már nem hagy fénycsíkot. Miért? Alap hiba. Ès mi az a sötét folt, ami ott marad utánuk? Figyelmetlenség a video manipulálójától.
2012. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem nehéz hozzáférni egy ilyen felvètelhez. Itt pl. neten bárki felcsatlakozhat a főtér térkamerájára élőben, de a többi térfigyelőhöz is jópáran hozzáférhetnek, elèg megkérni valakit, hogy másolj már ki egy darabot nekem. A hackerekről ne is beszéljünk.
2012. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bullshit
2012. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!