Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez a videó mennyir...

Szerintetek ez a videó mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Engem meggyőzött.


http://www.youtube.com/watch?v=dUPkLLg7_uk


2012. szept. 11. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj, hogy így elsőre nem tudom hogy mit kéne látni rajta. Mit mond a török szöveg, mi ez ? Reptoid ? Slenderman ?
2012. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az zavar az ilyen állítólagos természetfeletti videókkal hogy mindnek valami borzalmas a felbontása.Ez is .Egy homályos paca.


ÉS akkor itt is felmerülnek a szokásos kérdések:

-Hol vannak az elhullott , elütött egyedek?

-Mit keresett a csávó este az erdőben egy bekapcsolt kamerával?


Plussz én úgy tudom hogy a legtöbb állat igen ilyedős és félénk.Ha eszt a fajt csak most sikerül felfedezni akkor nagyon félénk fajról van szó.Kérdem én: Hogyan tudta ez az ember néhány méterre megközelíteni ezt az állatot, ha az állat ilyen félős?Mert láthattuk hogy a csávó világít mindenfelé és össze vissza járkál.Szerintem már csak az ottlétével 1 km-es körzetben mindent elriasztott volna.Azt az izét pedig mindenképpen.

2012. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy szarvasvadászok találták.De miért kellene rögtön olyan fajnak lennie ami mindentől megijed.Amúgy Slenderman tudtommal 3 méter magas és öltönyben van.
2012. szept. 11. 18:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miről beszéltek, a videón egy EMBER van, aki épp szarik a bokorban.... nem kell hülyeségeket belemagyarázni.
2012. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy vámpír, akit táplálkozás közben zavartak meg.
2012. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, hogy az összes ilyen videóban a pasi éjjel egy erdőben futkos, kamerával a kezében ráadásul? És hogy az összes ilyen dolog végeredménye egy iszonyatszar minőségű, totál homály valami, amit videónak neveznek? És hogy mindig a lényegnél kezdik a felvételt? Egyébként ott van a sarokban a szöveg, vagyis "Ghost Videos.ws" vagyis szellemvideók vannak ott, ahonnan ezt szedték, szóval a kategória sem jó... a videó természetesen kamu.
2012. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan kamu mint a többi... Komolyan, ki az, aki elhiszi ezt?


Az amúgy is csak egy ember ott a bokrok között.

2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A török szöveg valami olyat jelent amúgy, hogy kamerával az erdőben valaki. Primitív, el ne higgyétek, hogy ez igazi.
2012. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A videót kikockáztam.

Így már engem is meggyőzött.

A #4-es válaszoló tökéletesen látja az eseményt.

Tehát teljesen hiteles a videó.

2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember szarik a bokorban?
2012. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!