Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na, megvan a világvége hisztér...

Na, megvan a világvége hisztéria első negatív következménye. Mire jó ez, emberek?!

Figyelt kérdés

Most mondták a hiradóban, hogy az iskolai mészárlás elkövetőjénél ez a világvége mizéria is szerepet játszott.

Ettől tartottam, hogy addig világvégézik asok bolond, amíg valami elmebeteg bekattan és minden-mindegy alapon valami hasonló baromságot csinál.

Ide vezethet a mérhetetlen emberi ostobaság.De mégis, mi a frászra jó ez az egész? 99,9% hogy semmi különös nem fog történni, akkor meg mi a frásznak parázni és marhaságokat beszélni meg csinálni? Bele kellene gondolni, hogy míg egyeseknek ez csak egy beszédtéma, addig sajnos vannak gyengébb értelmi képességűek, akik komolyabban veszik, mint kellene.Ha meg mégis lesz világvége, az ellen úgysincs mit tenni, egyszer meg kell halni valamiben, de addig meg kéne próbálni értelmes emberként élni, nem?


2012. dec. 17. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Itt kb. senki nem veszi be már ezt a világvégét. Rossz helyen jársz.
2012. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is most hallottam pont a hírekben.. és ugyanerre gondoltam, h na kellett ezt a baromságot terjeszteni meg belebeszélni az emberekbe... Bár az is hozzátartozik az igazsághoz, h sztem az ilyen elmebeteg embereknél, más is kiválthatja ezt a reakciót..
2012. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Persze, más is kiválthatja, csak ez még rátesz egy lapáttal, ráadásul feleslegesen.
2012. dec. 17. 19:30
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ezen kár is bosszankodni, lesznek még ennél cifrább dolgok is. Nem a világvégétől és december 21-től kell tartani, hanem a világvége hívőktől és attól, hogy mit fognak csinálni. Nem 21-én kell bezárkózni 3 napra, hanem most. Remélem egyik szerettem sem lesz közelében annak a vvhívőnek aki éppen bekattan.
2012. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hál Istennek, hamarosan lecseng ez a marhaság, aztán remélem, legalább egy évtizedig nem kell újabb világvégéről hallani!
2012. dec. 17. 19:48
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz világvége de sejhető hogy lesz hatása ha már az ostoba nép azt kántálja hogy világ vége lesz...


Itt arra gondolok hogy kicsit növekedni fog a bünözötség akkor is ha tulságosan filmbéli cifra dolgot venném alapul hogy mindenki pánikol és fut összevissza...

Meg egyesek nem mennek dolgozni...


Na azért kiváncsi leszek a pénteki napra attól függetlenül hogy nem lesz világvége :D

2012. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azrétr ez a google mindig beletrafál az alkalomhoz illő reklámokba [link]
2012. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk hogy lesz....
2012. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, amikor Saddamot kivégezték, volt egy amerikai gyerek, aki Saddam Husseinesdit játszott, és felakasztotta magát.


Nagy az isten állatkertje, nem éri meg ezzel foglalkozni.

2012. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább nyírnák ki magukat, mint az ártatlan embereket, egy ekkora hülyeség miatt... Egy rohadt kőbevésett naptár miatt kezdenek neki mészárolni... Egyébként volt még egy cikk ilyenről paranormalon, az is vmi gyilkos volt akit mostanában engednek ki pszichiátriáról, mert hogy űrhajót kellett volna építenie hogy túléljék, ez nem jött össze és végzett a családdal... szúrnák le magukat, annyival kevesebb hülyeséget kéne hallgatni nap mint nap... de hát ezt teszi a média ugyebár...
2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!