Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben és...

Hisztek a szellemekben és valóban lehet egy másik dimenzió amit vannak emberek ekik akár látni is képesek? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2012. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
El tudom kepzelni.igazolni es cafolni se nagyon lehet. En is lattam olyan dolgokat, amikre még nincs vagy nehezen hiheto a jelenleg letezo magyarazat.
2012. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden egykor élt ember tudata az univerzális )globális) tudat részévé válik. Normál esetben úgy gondolom az átlagos érzékszervekkel nem lehet látni ezeket az "információkat" melyek már nem személyhez kötöttek, de talán lehetnek helyzetek, amikor az elhunyt személy "lelke" (megélt emlékei) köztes állapotban maradnak ideig-óráig (mivel a "túlvilágon" nincs "idő", ez lehet emberi mértékkel mérve hosszú időszak is), ilyen esetben lehetségesnek tartok egy alkalmi információs kapcsolatot az élő, és a holt "lelke" között.

Gyakoribb esetnek tartom a "túlvilági" üzeneteket, valamilyen anyagi formában (érdekesség, szokatlan dolog formájában), néha magam is tapasztalom évekkel ezelőtt elhunyt Édesanyám materiális formába öntött üzeneteit...

2012. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretném ha lennének szellemek és másik dimenzió. :)

Nem zárom ki a lehetőségét, bár valóban nincsen megdönthetetlen bizonyiték.

2012. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem.
2012. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, a másik dimenzióra ott az asztrál utazás "bizonyítéknak" a szellemeket pedig tényleg nem lehet látni emberi érzékszervekkel, egyes emberek éppen ezért fejlesztik a 3.szem csakrájukat. A szellemek "látnak" minket, vagy ha nem is látnak, de valamilyen formában érzékelnek, ugyanugy ahogy te is érzed, ha valaki közelít akkor is ha minden érzékszerved le van blokkolva. Az pedig hogy te is érezd a szellemeket(látásnak nem nevezném) elérhető, de hogy elérd elég sok mindent kéne tenni :D kezdetben megbizonyosodni róla hogy elhiszed, amit gondolsz.

Erre nem kérek kritikákat. Ez az én véleményem :) Köszönöm

2012. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Van. És van aki érzi öket!!!!!
2012. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vox ***** válasza:
Egyszer egy öreg falusi bácsi azt mondta hogy a halottaktól nem kell félni mert a jók olyan helyen vannak ahonnan nem akarnak visszatérni a rosszakat pedig nem engedik.
2012. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem úgy logikus ha hiszel istenbem akkor a szellemekben is.
2013. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!